Izabela Marcinkiewicz nie ma już nadziei. Jest bardzo źle

Izabela Marcinkiewicz nie ma już nadziei. Jest bardzo źle Źródło: YouTube tvnpl

Izabela Marcinkiewicz znalazła się na ustach wszystkich kiedy związała się z byłym premierem Kazimierzem Marcinkiewiczem. Ich związek nie przetrwał próby czasu i od tamtego momentu trwa medialna wojna między byłymi partnerami. Tym razem Izabela powiedziała o obecnej sytuacji, która jest dla niej wyjątkowo trudna.

Izabela Marcinkiewicz to osoba, która wciąż próbuje utrzymać się na powierzchni celebryckiego świata. Stara się podsycać zainteresowanie swoją osoba opowiadając o swoim życiu prywatnym oraz o problemach, które pozostały po związku z byłym premierem.

Izabela Marcinkiewicz to kobieta, dla której zostawił żonę

Izabela Marcinkiewicz pochodzi z Brwinowa pod Warszawą, rozpoznawalność zagwarantował jej związek, a potem małżeństwo z Kazimierzem Marcinkiewiczem. Były premier porzucił dla niej ówczesną żonę i w 2009 roku wzięli ślub w Barcelonie. Dzięki temu media zaczęły się nią interesować, co wyraźnie jej schlebiało. Udzieliła wielu wywiadów oraz założyła bloga, na którym publikowała wiersze swojego autorstwa. Nie zdobyły one jednak uznania krytyków. W 2014 roku Izabela Marcinkiewicz uczestniczyła w wypadku samochodowym, niedługo po nim rozwiodła się z mężem, chociaż już wcześniej trwał między nimi poważny kryzys. Kobieta otwarcie przyznawała, że ma wrażenie, że mąż już jej nie kocha.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kolejny dramatyczny wywiad

Kobieta udzieliła wielu wywiadów, w których skarżyła się na to jak jest traktowana przez byłego męża. Wypominała mu, że nie przesyła jej pieniędzy, które jej się należą i przez to nie ma z czego żyć. Przez bardzo długi czas chodziła w specjalnym sprzęcie chroniącym rękę, utrzymywała, że uraz jest bardzo poważny i wciąż walczy na rehabilitacjach. Przez problemy zdrowotne nie mogła pracować, więc alimenty od męża były jej źródłem utrzymania. Tym razem w Fakcie powiedziała, że niezwykle obawia się nadchodzących tygodni, ponieważ nie będzie miała gdzie mieszkać. Jednocześnie zwróciła się z prośbą o pomoc. 

Dzisiaj grzeje: 1. Sejm właśnie ustalił specustawę funduszową. Wszystkich będą obowiązywać nowe przepisy

2. Smutne informacje o córce Kasi Kowalskiej. Jest w śpiączce, wokalistka nie może skontaktować się ze szpitalem

Podobno spowodowane jest to pandemią

- Obecne mieszkanie muszę opuścić do końca kwietnia. Dostałam wiadomość przed wybuchem epidemii - powiedziała Izabela Marcinkiewicz w wywiadzie. Epidemia koronawirusa sprawiła, że znalezienie nowego lokum jest nie lada wyzwaniem, dodatkowo sprawy nie ułatwia trudna sytuacja kobiety

- To ogromny stres i nieprzespane noce. Nie mam alternatywy, tym bardziej że brak pieniędzy komplikuje sprawę przeprowadzki, opłatę kaucji. Jednocześnie dodaje, że nie ukrywa, iż liczy na to, że ktoś jej pomoże i zaoferuje dach nad głową.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy świadczące o chorobie tarczycy. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Zmarła znana polska dziennikarka sportowa. Odeszła w młodym wieku, jej głos znały tysiące
  3. Smutne wieści od rodziny Martyniuków. Niestety, przy stole zabraknie mamy Zenka
  4. Marta Kaczyńska podczas kwarantanny pokazała bardzo dwuznaczne zdjęcie. Będzie afera?
  5. Teraz Achuan wprowadza zmiany w funkcjonowaniu. Piękny gest, ani Lidl ani Biedronka nie wpadli na podobny pomysł
  6. Ważne dla wszystkich. Jutro Lidl, Biedronka, Dino, Żabka i Kaufland będą pracować inaczej niż zwykle

Źródło: WP Gwiazdy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News