Izabela Janachowska urodziła. W sieci pochwaliła się uroczym zdjęciem maleństwa

Izabela Janachowska urodziła. W sieci pochwaliła się uroczym zdjęciem maleństwa Źródło: instagram/izabelajanachowska/

Izabela Janachowska oraz jej mąż właśnie zostali szczęśliwymi rodzicami. Para od momentu oficjalnego ogłoszenia ciąży nie była w stanie powstrzymać swojej radości. Po długich oczekiwaniach celebrytka wreszcie może pochwalić się z obserwatorami swoją pociechą.

Izabela Janachowska zaledwie 3 dni temu przywitała na świecie swoje długo wyczekiwane dziecko. Celebrytka i jej mąż niejednokrotnie wyznawali, że marzą o tym, by mieć małego dzidziusia. Wreszcie nadszedł ten dzień, że para mogła wziąć w objęcia swoje maleństwo, na które czekali przez 9 miesięcy. Iza nie mogła długo się powstrzymać i już chwilę później opublikowała na swoim Instagramie pierwsze zdjęcie chłopca.  

Izabela Janachowska urodziła 

Na ten dzień czekała nie tylko sama ciężarna i jej mąż, ale również wszystkie media i obserwatorzy 32-latki. Dużym zaskoczeniem dla wszystkich było, gdy para ogłosiła, że spodziewa się dziecka, bowiem zaledwie chwilę wcześniej sama Iza wyznała, że chcą jeszcze z tym poczekać. Jednak już od dnia oficjalnego ogłoszenia, tabloidy nie rozpisywały się o niczym innym jak o jej stanie błogosławionym. I wreszcie 10 maja Iza, jej mąż i tysiące osób mogli powitać na świecie małego chłopca.  

Iza chwali się swoim synem 

Niedługo po porodzie, Izabela zdecydowała się zamieścić w sieci zdjęcie swojego synka, nie zakrywając jego twarzy. Było to dla wszystkich niemałym zaskoczeniem, ponieważ większość znanych osób nie decyduje się na upublicznianie wizerunku własnych pociech, tłumacząc to tym, że dbają o ich prywatność. 

Nie wiadomo jednak, czy 32-latka będzie częściej zamieszczała zdjęcia swojej pociechy, czy jednak poprzestanie na tym jednym i pójdzie w ślady swoich znanych koleżanek.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Internauci pospieszyli z komentarzami 

Zdjęcie małego synka celebrytki wywołało ogromne poruszenie wśród internautów. Wszyscy od razu zaczęli zamieszczać komentarze pod zdjęciem, zachwalając chłopca i gratulując świeżo upieczonej mamie. Nie obyło się również bez kilku słów ze strony innych celebrytek, które pokazały, że cieszą się wraz z Izą. Być może już niedługo, 32-latka znów uraczy nas zdjęciem swojego maleństwa.  

instagram/izabelajanachowska/

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Gienek Loska walczy o życie! Lekarze podali przerażające informacje. Fani nie mogą wyjść z osłupienia. To straszne
  2. Okropna i druzgocąca tragedia w życiu Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarz TVP stracił najważniejszą osobę w swoim życiu
  3. Prorok z zagranicy przeraził Polaków. Zapowiada nagłą zagładę milionów ludzi, wkrótce ma wydarzyć się najgorsze
  4. Nadchodzi prawdziwa groza. Nawet tragedie i katastrofy z wizji Jackowskiego są mniej przerażające
  5. Wiatr 80 km/h uderzy w Polskę! Potężne burze i alerty IMGW już dzisiaj
  6. Potężne trzęsienie ziemi!

Źródło: MAMADU

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News