Wstrząsające wyznanie Izabeli Pek. Padły słowa o samobójstwie

Wstrząsające wyznanie Izabeli Pek. Padły słowa o samobójstwie

Izabela Pek była osobą świetnie znaną wśród członków Prawa i Sprawiedliwości. Przez długi czas wolała zostać anonimowa, jednak ataki ze strony partii skłoniły ją do opowiedzenia prawdziwej historii i ujawnienia kulis skandalu PiS. Teraz jej wyznanie jest naprawdę wstrząsające. Padły nawet słowa o samobójstwie.

Izabela Pek twierdzi, że Stanisław Pięta wolał uratować siebie i swoją karierę polityczną ujawniając dane kochanki i zrzucając właśnie na Izabelę całą falę hejtu. Nie do końca mu to wyszło, sam również wiele stracił. Izabela nie odpuszcza i wciąż pozostaje w bardzo bojowo nastawiona. Bardzo bolały ją pogłoski o tym, że była kochanką nie tylko posła Pięty, ale także innych polityków. - Wielu ludzi, którzy publicznie popierali „dobrą zmianę” teraz robi ze mnie dziwkę – skarżyła się całkiem niedawno „Faktowi”.

Izabela Pek mówi o... samobójstwie!

Podobno ich związek był na tyle poważny, że planowali nawet dzieci. Poseł Pięta bardzo się na ten pomysł cieszył. Polityk wysyłał nawet kochankę na regularne wizyty u ginekologa, aby sprawdzać, czy nie jest przypadkiem w stanie błogosławionym. - Publicznie przeproś ludzi, których oszukałeś. Oszukałeś prezesa, kłamiesz. Przeproś publicznie także prezydenta! @AndrzejDuda wzywam Cię. Przeproś i odejdź sam - pisała bojowo na Twitterze rozgoryczona Pek. - Nie zaszczujesz mnie, Pięto. Dowody zabezpieczę notarialnie. Spisałam kilka oświadczeń. Publicznie oznajmiam, że nie zamierzam popełnić samobójstwa. Nie wycofuję swoich zeznań. Nie boję się ciebie. Jestem gotowa na badanie na wariografie - oznajmiła w sieci Izabela. Czyżby bała się o swoje życie? Pisząc o tym, że nie zamierza popełnić samobójstwa, daje do zrozumienia, że w razie jej nagłego zgonu nie będzie to przypadek. Widać, że ta sprawa jeszcze długo się nie zakończy. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Podsłuchano prywatne rozmowy Macierewicza z żoną! „Jest mi obcym człowiekiem”
  2. Nowy skandal wstrząsnął PiS. Roztrwonili kolejne sumy
  3. Kaczyński wpadnie w dziką furię! O słowach Roznerskiego mówi już cała Polska
  4. Przed śmiercią błagała o pomoc. Irena Kwiatkowska przez lata była ofiarą
  5. Astronomiczna kwota! Nawałka za mundial w Rosji już zgarnął fortunę
Źródło: facebook.com
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News