Iwonę bolała noga, lekarze odesłali ją do domu. Teraz walczy o życie, skandal w szpitalu

Iwonę bolała noga, lekarze odesłali ją do domu. Teraz walczy o życie, skandal w szpitalu Źródło: Screen/youtube/1662222

Iwona nie była w stanie przewidzieć dramatu, który już wkrótce miał wstrząsnąć jej życiem. Bolała ją noga, lekarze jednak po konsultacji odesłali ją do domu. Niestety spotkało ją najgorsze i teraz walczy o życie. Niewiarygodny i przerażający skandal w szpitalu.

Iwona pochodzi z Rudy Śląskiej i ma 47 lat. Choruje na cukrzycę oraz ma rozległe zapalenie stawów, a w nocy z piątku na sobotę jej ciało przeszył rozdzierający ból. Coś złego zaczęło dziać się z jej nogą. Sprawa była tak poważna, że chora natychmiast postanowiła udać się do okolicznego szpitala miejskiego, gdzie niestety nie potraktowano jej poważnie. 

Choć głośno mówiła o swoich dolegliwościach, lekarze przeprowadzili jedynie badania krwi i moczu, po czym odesłali ją do domu. Iwona nie spodziewała się jeszcze wtedy, że ból nogi zamieni jej życie w niewyobrażalne piekło, przez które ostatecznie zapadnie w śpiączkę. Potworny skandal w szpitalu, który nie powinien mieć miejsca. 

Iwona przeszła prawdziwe piekło przez to, jak potraktowano ją w szpitalu

Podczas konsultacji Iwona usłyszała jedynie, by brała antybiotyk oraz leki przeciwzakrzepowe, a z czasem miała się udać na kontrolę do poradni chirurgicznej. Szybko jednak okazało się, że na to jest za późno, bo już w poniedziałek ból nogi był nie do zniesienia. 

Siostra kobiety zdecydowała się wezwać karetkę. W odpowiedzi usłyszała jednak, że transport musi być zaordynowany przez lekarza. Czekać trzeba było na niego do wieczora, a gdy dotarł na miejsce, natychmiast uznał, że transport do szpitala rzeczywiście jest konieczny i to jak najszybciej. Na miejscu zdiagnozowano u chorej zakrzepicę żylną z ropowicą oraz postępującą sepsę. Konieczna była amputacja, a po zabiegu kobieta zapadła w śpiączkę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Teraz walczy o życie, a szpital wydał oficjalne oświadczenie w tej sprawie 

W nocy trzeba było Iwonę reanimować, a teraz kobieta walczy o życie. Lekarz głośno stwierdził, że powinna już w sobotę zostać przyjęta do szpitala. Może wtedy całej tragedii dałoby się uniknąć. To kolejny skandal, do którego doszło w polskim szpitalu. Jednostka wystosowała więc w tej sprawie oficjalne oświadczenie, które możemy przeczytać na jej stronie internetowej. 

- W związku z pojawiającymi się doniesieniami medialnymi Zarząd Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. podjął czynności wyjaśniające w celu określenia poprawności oceny stanu klinicznego pacjentki w dniu 06.04.2019 roku podczas jej pobytu w Izbie Przyjęć naszego Szpitala w Goduli przy ulicy Wincentego Lipa 2. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań celem wyjaśnienia wszystkich okoliczności tej sprawy - czytamy w dokumencie. 

Miejmy nadzieję, że rodzina doczeka się sprawiedliwego rozwiązania całej sytuacji i wyciągnięcia konsekwencji wobec winnych osób, a Iwona odzyska zdrowie. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Marta Manowska dostała ASTRONOMICZNĄ podwyżkę! Dostanie 30 tysięcy więcej! Wygryzie Kurdej-Szatan?
  2. Bogumiła Wander ZMIAŻDŻYŁA Kubę Wojewódzkiego i jego show. Legendarna spikerka TVP nie miała dla niego LITOŚCI
  3. Mało kto o tym wiedział. Największy hit Zenka Martyniuka napisała nauczycielka
  4. Huczy w całej Wlk. Brytanii. Jest oficjalne oświadczenie ws. romansu księcia, gdy Kate była w trzeciej ciąży
  5. Pani Stefania ma 101 lat i walczy w sądzie o swoje prawo. Chcieli odebrać jej mieszkanie
  6. To już szaleństwo! Dyrektor nasłał na protestujących nauczycieli służby

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News