Iwona Pavlovic nie posiada się ze szczęścia. Jej rodzina się powiększyła, jest cała w skowronkach

Iwona Pavlovic nie posiada się ze szczęścia. Jej rodzina się powiększyła, jest cała w skowronkach Źródło: Screenshot z youtube.com/JastrzabPost

Iwona Pavlovic została właśnie zaskoczona niesłychanie pozytywną wiadomością. Ma powód do świętowania, bowiem jej rodzina przywitała właśnie nowego potomka. Informacją tą pochwaliła się oficjalnie w rozmowie z jednym z portali.

Iwona Pavlovic ma olbrzymi powód do szczęścia. I nie jest on związany z programem Taniec z Gwiazdami. Jurorka, która od wielu lat powiązana jest ze stacją Polsat, doczekała się właśnie spełnienia swojego marzenia. Od dawna czekała na tak wspaniały moment, który nareszcie wydarzył się w jej życiu.

Iwona Pavlovic radosna jak nigdy. Ma ku temu ważny powód

Iwona Pavlovic wielokrotnie w wywiadach podkreślała, że bardzo chciałaby doczekać się wnuków. Pragnęła dowiedzieć się, jak to jest być babcią. W końcu jest to wspaniałe doświadczenie. Nareszcie nadszedł w jej życiu przełomowy moment, bowiem kilka tygodni temu w rodzinie jej męża pojawił się potomek.

Jak donosi Fakt, żona syna Wojciecha Oświęcimskiego (mąż Iwony Pavlović) miesiąc temu urodziła, co oczywiście było wspaniałym, prawie Wielkanocnym prezentem. Ponoć póki co świeżo upieczona babcia jeszcze nie widziała swojego wnuczka (bowiem właśnie takiej płci jest dziecko), ale już niedługo w końcu to zrobi - w tym celu zaplanowała razem z mężem wizytę u jego syna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Co ciekawe - fani byli wobec niej bardzo szorstcy. Uważają, że niezbyt dobrze zachowała się względem swojego wnuczka, którego przyjście na świat tak ją "rzekomo" uszczęśliwiło.

 - Co z niej za babcia, jak miesiąc wnuka nie widzieli - drwi sobie jedna z użytkowniczek komentująca artykuł tabloidu.

Internauci zwrócili także uwagę, że tak naprawdę Iwona Pawlović nie jest babcią, a "przyszywaną babcią". Jest to spowodowane tym, że tancerka nie ma swoich dzieci. Wychowywała ona troje dzieci, które pochodziły z byłych związków jej obecnego męża.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa zdradza, jak naprawdę wygląda jej życie z Lechem. „Nie jest i nie było lekko”
  2. Edyta Herbuś pokazała intymne zdjęcie z partnerem. Widać, jaka jest szczęśliwa
  3. Jackowski ma złe wiadomości dla Polaków. Plany na majówkę dla wielu legły w gruzach
  4. Media dotarły do szczegółów upojnej nocy partnera śp. Przybylskiej z kochanką. Sceny, jak z "50 twarzy Greya"
  5. Właśnie ujawniono, jak wygląda syn Kaczyńskiej. Internautom aż opadły szczęki
  6. 17 lat temu zmarł najśmieszniejszy aktor "Kiepskich". Dziś prawie nikt nie wie, gdzie jest grób artysty

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News