Wyszło na jaw, co się dzieje w domu Iwony Pavlović. Jej mąż nie ma lekko

Wyszło na jaw, co się dzieje w domu Iwony Pavlović. Jej mąż nie ma lekko Źródło: iwonapavlovic Instagram.com

Iwona Pavlović ceniona jest za swój profesjonalizm oraz znajomość warsztatu tanecznego na prawdziwie mistrzowskim poziomie. Od lat znana jest Polakom z oceniania wyczynów gwiazd na parkiecie w "Tańcu z Gwiazdami", lecz mało kto wie jak wyglądają niektóre dni w jej domu.

Iwona Pavlović nie bez powodu nazywana jest Czarną Mambą. Jej ostre słowa oraz surowe opinie sieją postrach wśród celebrytów decydujących się na udział w popularnym tanecznym show. W zaciszu domowym jej charakter nie słabnie, ale jak się okazuje również jej ukochany nie należy do osób z uległą osobowością.

Iwona Pavlović od 11 lat związana jest ze swoim mężem

Iwona Pavlović oraz jej ukochany Wojciech Oświęcimski pobrali się 11 lat temu, a poznali się w momencie, gdy oboje na stałe związani byli z innymi osobami. Jak się okazuje w domu jurorki "Tańca z Gwiazdami" zdarza się, że małżeństwo nie otwiera sobie drzwi, mimo próśb drugiej strony. Mąż nie ma lekko, ale Iwona Pavlović słynąca z nieugiętego charakteru rozumie postępowanie swojego ukochanego.

- Wojtek to jest zodiakalny Lew. I czasami Król Lew musi pobyć sam w swoim królewskim miejscu - powiedziała w wywiadzie cytowanym przez "Fakt". Mimo iż są zgodnym małżeństwem pozwalają sobie na odmowę propozycji wspólnego spędziła czasu i pomimo próśb nie otwierają zamkniętych przed współmałżonkiem drzwi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Może pukać i prosić, ale i tak nie otworzy

- Mamy taką zasadę, że jeśli mamy słabszy dzień i chcemy być sami, musimy zapukać do pokoju drugiej osoby. [...] Zostawiamy sobie taką możliwość, żeby nie odpowiedzieć „proszę wejść" – mówił mąż jurorki, Tomasz Oświęcimski. Mężczyzna często gości na jej profilu na Instagramie i pod jednym z ostatnich zdjęć jurorka skierowała do ukochanego ujmujące słowa.

- Razem idzie się cudownie przez życie... To takie piękne i ważne by trafić na siebie.... Życzę Wam byście odnaleźli swoją drugą połowę - przeczytać można pod wspólnym zdjęciem małżeństwa, które przez lata wypracowało niesamowicie nietypowy system wspólnego życia.

Dzisiaj grzeje: 1. PKW podała ostateczne wyniki ze 100% komisji wyborczych. Wiadomo, kto wygrał

2. Wystarczyła chwila nieuwagi. Roczny chłopczyk wypadł z okna na 4 piętrze bloku.

Oboje mają silne charaktery

Zarówno Iwona Pavlović, jak i jej ukochany nie należą do osób rezygnujących z wyrażania swojej opinii i jawnego przeciwstawiania się tezom, z którymi się nie zgadzają. Możliwe, że to właśnie te zamknięte drzwi oraz minuty spędzone w samotności przeznaczone na ochłonięcie są kluczem do ich długiego i szczęśliwego związku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piotr Żyła został zastąpiony przez nowego mężczyznę? Jego była żona pokazała zdjęcie, które sugeruje bardzo wiele (FOTO)
  2. Najlepsza od wielu lat wiadomość z polskich lasów. Elżbieta i Tomasz przekazali piorunujące wieści
  3. Niesłychane, w jakim stroju Anna Mucha poszła głosować. Nawet fani zaniemówili, przesadziła?
  4. Nikt nie spodziewał się po Krystynie Jandzie podobnej reakcji. Chodzi o wybory, przesadziła?
  5. Andrzej Duda nie wytrzymał. Po ogłoszeniu wyników wypalił do mikrofonu dziennikarza mocne słowa
  6. Hanna Lis skomentowała wyniki wyborów. Gwiazda w mocnych słowach o Szymonie Hołowni i Władysławie Kosiniaku-Kamyszu

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News