Prawda ujrzała światło dzienne po wczorajszym odcinku "TzG". Ujawniono prawdę o Pavlović, widzowie nie mieli pojęcia

Prawda ujrzała światło dzienne po wczorajszym odcinku "TzG". Ujawniono prawdę o Pavlović, widzowie nie mieli pojęcia Źródło: Piotr Molecki/East News

Iwona Pavlović od lat ocenia występy taneczne w telewizyjnym show pod tytułem "Taniec z gwiazdami". Jest ona bardzo cenioną jurorką, ze względu na swoje ogromne doświadczenie w tańcu towarzyskim. Po wczorajszym odcinku programu na jaw wyszła szokująca prawda na jej temat. Widzowie nie mieli pojęcia, że stało się coś takiego.

Iwona Pavlović to polska tancerka, międzynarodowy sędzia taneczny, a także wielokrotna mistrzyni Polski w tańcu towarzyskim. Od lat jest jurorką w telewizyjnych programach tanecznych. Krytyczne opinie, które często wydawała, sprawiły, że zyskała pseudonim "Czarna Mamba". Po wczorajszym odcinku "Tańca z gwiazdami" wyszło na jaw, że niewiele brakowało, a nie mielibyśmy okazji widzieć jej w roli jurorki tego tanecznego show.

Iwona Pavlović. Niewiele brakowało, a nie moglibyśmy widzieć jej w roli jurorki "Tańca z gwiazdami"

Brak Iwony Pavlović w znanym i lubianym tanecznym show mogłoby być ogromną stratą dla telewizji. Jak przyznała gwiazda w rozmowie z "Faktem", miała okazję robić karierę w Ameryce. Uznała jednak, że jej miejsce jest w Polsce. Choć propozycja była kusząca, po długich namysłach zdecydowała się ją odrzucić.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Swego czasu dostałam propozycję, żeby uczyć w szkole tańca w San Francisco (...) Już wtedy w moim życiu pojawił się „Taniec z gwiazdami” i po długich namysłach odrzuciłam tę propozycję. Wolałam zostać w Polsce - opowiadała jurorka w rozmowie z "Faktem". Jurorka przyznała, że czasami podczas chłodnych, nostalgicznych wieczorów zastanawia się, jak wglądałoby jej życie, gdyby podjęła inna decyzję. Widzowie nie mieli pojęcia, że taka sytuacja miała miejsce oraz jak niewiele zabrakło, byśmy nie mogli oglądać jurorki na ekranach telewizorów podczas "Tańca z gwiazdami".

Tancerka wydaje się jednak szczęśliwa obecnym stanem rzeczy oraz przede wszystkim swoim wspaniałym związkiem z Wojciechem Oświęcimskim. We wrześniu zeszłego roku para obchodziła okrągłą, dziesiątą rocznicę ślubu. Jak wyznała w rozmowie z "Faktem", czuje się spełniona i wie, że jej związek pozostanie silny niezależnie od tego, co ich spotka. Pavlović bardzo ceni swojego partnera, który zajmuje się również jej sprawami jako menedżer.

Dzisiaj grzeje: 1. Polsat przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje wybitny polski aktor

2. Tragiczny wypadek. Samochód osobowy z impetem wjechał pod ciężarówkę. Zginęła jedna osoba

3. TVP przekazało tragiczne informacje. Nie żyje polski polityk, niewyobrażalna strata

- Zajmuje się jako menedżer moimi sprawami, a jednocześnie prowadzi swoją firmę z kserokopiarkami. Po raz pierwszy w życiu to ja mogę się poczuć słabsza i bardzo kobieca - opowiadała o swoim ukochanym. Tancerka jest bardzo dumna ze swojego związku. Czuje się szczęśliwa oraz spełniona, a o swoim partnerze zawsze mówi z dumą.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znaleźli Polaka w łóżku należącym do dziecka. Dopuszczał się nieludzkich czynów
  2. Odnaleziono wrak gigantycznego krążownika z okresu wojny. Wiemy jak wyglądał przed zatonięciem [wideo]
  3. Chciał kopnąć psa. Kilka sekund później karma wróciła do niego ze zdwojoną siłą, nagranie zwala z nóg
  4. Roksana Węgiel przekazała radosną nowinę. Fani oniemieli, nikt nie mógł się spodziewać
  5. Potrącił dwóch małych chłopców i uciekł. Pilnie szuka go policja
  6. Nie tylko niezwykle walory smakowe. Kawa z imbirem ma piorunujące zalety, niebywałe, na co pomaga

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News