Kto zabił Iwonę Cygan? Szokujący materiał

Kto zabił Iwonę Cygan? Szokujący materiał Źródło: fakt/grzegosz_lyko/

Iwona Cygan zginęła wiele lat temu. Cała sprawa do dziś odbija się głośnym echem, bowiem to, co przeszła 17-latka tuż przed swoją śmiercią przyprawia o gęsią skórkę. Kto mógł dopuścić się czegoś tak okrutnego?

Iwona Cygan zginęła 20 lat temu. Od tego czasu, w mediach co jakiś czas pojawiają się nowe spekulacje i doniesienia, które rzucają inne światło na całą sprawę. Śmierć 17-latki była wówczas bardzo głośna i sprawiła, że wielu na chwilę wstrzymało oddech. Szczegóły dotyczące tego tragicznego dnia zapierały dech w piersiach. Nie tylko rodzina Iwony zastanawia się, kto i dlaczego zrobił dziewczynie coś takiego.  

Kto jest winny śmierci 17-latki?  

Do dnia dzisiejszego, wszyscy zastanawiają się, kto mógł dopuścić się tak brutalnego czynu. Sprawa wciąż jest bardzo głośna i pozostawia wiele pytań bez odpowiedzi. Powstało wiele artykułów i reportaży na temat śmierci Iwony, w których starano się na własną rękę odkryć prawdę. Jedna z reporterek, stworzyła "Miasteczko zbrodni. Dlaczego zginęła Iwona Cygan", w którym nie co przybliża fakt, jak mogła zginąć nastolatka.  

Według reportażu, który ukaże się już niebawem, zamieszanych w zabójstwo było naprawdę wiele osób. Doniesienia podają, że dopiero po kilku latach prokuratora oskarżyła Pawła K. oraz jego ojca Józefa K. Zamieszany w sprawę był również nieżyjący już właściciel baru, w którym Iwona bawiła się przed swoją śmiercią - Robert K., a koleżanka dziewczyny Renata G.-D. usłyszała zarzuty składania fałszywych zeznać. Co więcej, aż 14 funkcjonariuszy policji usłyszało zarzut tuszowania dowodów zbrodni i tym samym utrudnianie postępów dochodzenia.  

Mimo tak wielu zamieszanych w sprawę i oskarżonych osób wciąż nie jest pewne, kto i dlaczego zabił młodą dziewczynę. Nie ulega jednak wątpliwością, że podczas katowania dziewczyny, było obecnych więcej osób, które przyglądały się, bądź brały czynny udział w zabójstwie. Niewykluczone, że Iwona podejrzewała, że coś może jej się stać.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jak zginęła Iwona Cygan?  

Warto przypomnieć, że za nim nastolatka zmarła, przeszła straszne katusze. Oprawcy bili ją, kopali i dusili drutem. W reportażu Moniki Góry będziemy mogli przeczytać, że 17-latka prawdopodobnie przeczuwała, że może spotkać ją coś złego. Ponoć dziewczyna chwilę przed swoją śmiercią wyznała swojej mamie, że gdy umrze, nie chce być pochowana Szczucinie. Być może, Iwona dowiedziała się o czymś, o czym nie powinna, bądź starała się jedynie bronic przed swoimi oprawcami, którzy mieli wobec niej zupełnie inne zamiary.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Polak pobił 80-letnią mamę. Powód, dla którego to zrobił, doprowadza do płaczu
  2. Co studiowała Beata Szydło? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg!
  3. Jak mieszka Agata Duda z mężem? Widok nieziemskich luksusów wbija w ziemię (Zdjęcia)
  4. Wiadomo już, jak skończy się "M jak miłość". Dla wielu widzów będzie to ciężkim szokiem
  5. Afera z ojcostwem księcia Harry'ego w tle. Media podały fałszywą informację
  6. Nie żyje jedna z głównych bohaterek serialu "Przyjaciółki". Wstrząsająca, nagła śmierć

Źródło: FAKT

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News