Wiemy, ile Pavlović zarabia na obrażaniu w "Tańcu z gwiazdami". Ta kwota zwala z nóg

Wiemy, ile Pavlović zarabia na obrażaniu w "Tańcu z gwiazdami". Ta kwota zwala z nóg Źródło: Youtube.com/JastrząbPost

"Taniec z Gwiazdami" przyniósł Iwonie Pawlović sławę i wielkie pieniądze. Wymagająca jurorka jako jedyna uczestniczy w tanecznym show od początku, czyli 2005 roku. Gaża jaką otrzymała za wszystkie 22 edycje show jest imponująca.

"Taniec z Gwiazdami", zapoczątkowany 14 lat temu na antenie TVN, otworzył Polaków na taniec. Uczestnicy show nie mieli jednak łatwego zadania. Wszystko za sprawą surowej, wymagającej ekspertki od tańca, której oceny decydowały i wciąż decydują o przejściu do kolejnego odcinka. Jej ocena wiele razy była furtką do dalszego uczestnictwa, ale często zwiastowała też odpadnięcie z odcinka.

"Taniec z gwiazdami" dał jej sławę i pieniądze. Imponujące zarobki ekspertki

Iwona Pavlović jako jedyna z jurorów pozostała w "Tańcu z gwiazdami" od samego początku. Trudno wyobrazić sobie taneczne show bez jej ocen. Znana z krytycznych, momentami ciętych komentarzy ekspertka stała się sama w sobie gwiazdą telewizji.

Wspomnijmy jedynie o ostrych utarczkach z Beatą Tyszkiewicz w pierwszych edycjach "TzG", czy ostatnich komentarzach pod adresem Justyny Żyły. W sieci pojawia się coraz więcej krytycznych komentarzy pod adresem jurorki. Internauci uznają, że ekspertka posuwa się zbyt daleko w swojej krytyce. Czy to celowe zabiegi w imię telewizyjnego show, które musi się sprzedać?

Status gwiazdy podkreślają zarobki znanej jurorki. Media podliczyły kwotę, którą Iwona Pavlović zarobiła w trakcie wszystkich dotychczasowych edycji. Ta kwota zrobi wrażenie na niejednym celebrycie i twórcy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na jurorowaniu zbiła fortunę

Portal Pomponik skrzętnie wyliczył, że jurorka uczestniczyła w 22 edycjach tanecznego show. Dotarł też do zarobków gwiazdy. Po inauguracyjnej edycji z kontraktem na 45 tys. zł za sezon, w kolejnych jej zarobki wynosiły 120 tys. zł. Za ostatnie edycje w TVN Pavlović miała inkasować po 150 tys. złotych.

O kolejne 30 tys. zł więcej jurorka otrzymuje ponoć po przejęciu licencji programu przez Polsat. Przy założeniu prawdziwości wskazanych przez portal kwot wynika, że na wszystkich edycjach "Tańca z gwiazdami" Iwona Pavlović zainkasowała ponad 3 miliony złotych! Trzeba przyznać, że to ścinająca kwota z nóg tym bardziej, że jurorka otrzymała ją w zasadzie za ocenianie tańców uczestników.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co się dzieje? Magda Gessler bardzo schudła. Przestała jeść TEN produkt. Dietetycy złapali się za głowę!
  2. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  3. Na Polsacie dziś poleci filmowy hit. Ale TVN ma o niebo lepszą propozycję
  4. Jaka to melodia bez Janowskiego stacza się na dno. Dzisiejszy odcinek przelał czarę goryczy
  5. Tak wygląda grób Pawła Adamowicza. Zamordowany prezydent został pośmiertnie uhonorowany
  6. Arcybiskup wziął łyk z kielicha, a oczy prawie wyszły mu z orbit. Musiał przerwać mszę

źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News