20 lat temu Ivan Komarenko był na szczycie. Smutny upadek, wiemy czym się dziś zajmuje

20 lat temu Ivan Komarenko był na szczycie. Smutny upadek, wiemy czym się dziś zajmuje Źródło: instagram.com ivankomarenko

Ivan Komarenko miał przed sobą świetlaną przyszłość. Wszyscy wróżyli mu karierę na miarę międzynarodową, ale nagle słuch po nim zaginął. Czym dziś zajmuje się rosyjski wokalista?

Ivan Komarenko miał osiągnąć niebotyczny sukces. Rzeczywiście, początkowo wiele na to wskazywało tym bardziej, że artysta zaczął otrzymywać propozycje ról w serialach czy wystąpień w popularnych show. Z dnia na dzień stawał się coraz bardziej rozpoznawalny, aż w końcu znalazł się na szczycie. Nieoczekiwanie wszystko zaczęło się zmieniać, a o Ivanie mówiono coraz mniej. Dziś raczej mało kto o nim pamięta, a nawet najwięksi fani nie wiedzą, czym obecnie się zajmuje. 

Co dziś robi Ivan Komarenko? Smutny upadek zmienił wszystko 

44-letni dziś Rosjanin ma za sobą rolę w "M jak miłość", w którym wcielał się w postać Saszy Maksymowicza, udział w "Tańcu z gwiazdami" czy "Tyko nas dwoje". Ivan reprezentował również Polskę w konkursie Eurowizji. O każdym z tych przedsięwzięć mówi jednak niechętnie. Choć planów na życie miał wiele, ostatecznie postanowił spełniać się w muzyce, a pierwsze kroki zaczął stawiać w show Michał Wiśniewskiego "Jestem Jaki Jestem". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W programie dotarł do samego finału i choć miał ogromne szanse na wygraną, to zrezygnował z dalszego udziału, gdy produkcja chciała pokazać widzom, jak mieszka. Ivan nie chciał pokazywać publicznie, że żyje w biedzie. Mimo to po programie szybko zaczął odnosić pierwsze sukcesy. Jak przytacza Interia, razem z zespołem "Delfin” wydał płytę, zaczął koncertować i w końcu zarabiać godne pieniądze. Jego nazwisko pojawiało się w nagłówkach wszystkich gazet, propozycje wzięcia udziału w kolejnych programach napływały z każdej strony, a on nawet otrzymał polskie obywatelstwo. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pierwszy raz od 10 lat, rekordowa podwyżka dla wszystkich. Emeryci będą zadowoleni?

2. Dzień po pogrzebie usłyszeli dźwięki dochodzące z trumny. Gdy ją otworzyli, ich oczom ukazał się wstrząsający widok

3. Są komunikaty Ministerstwa dot. wzrostu zachorowań. Dotyczą II fali epidemii, wakacji i ognisk zakażeń

Zupełnie niespodziewanie popularność zaczęła przemijać. Fani mówili o nim coraz mniej, liczba koncertów spadała, a wraz z nim również zyski. Dziś, jak donosi Interia, choć Ivan za wszelką cenę próbuje utrzymać swoją pozycję w show-biznesie, mało kto o nim pamięta. Jakiś czas temu pojawił się w programie Kuby Wojewódzkiego, jednak to nie pomogło mu w "medialnym odrodzeniu się". Komarenko zmaga się ponoć z poważnymi problemami finansowymi, koncertuje na wsiach i w małych miasteczkach, a gdy pojawia się na językach to głównie za sprawą swoich kontrowersyjnych wypowiedzi przeciwko szczepieniom i pandemii COVID-19.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ząb wypadł dziennikarce na antenie. Wszystko emitowano na żywo, widzowie nie mogą uwierzyć
  2. Wielka tragedia obiegła media. Nie żyje Aleksander Iwanicki, poszedł na grzyby, a policja dokonała tragicznego odkrycia
  3. Dramat Michała Szpaka ujrzał światło dzienne. Wydano specjalne oświadczenie
  4. Córka Eleni zmarła 26 lat temu. Dziś widok jej grobu dla wielu jest przytłaczający
  5. Ujawniono, ile zarabia Jacek Kurski. Dokładne kwoty za każdy rok, robią wrażenie
  6. Goście zamarli, gdy zobaczyli tort weselny. Starsze osoby aż się przeżegnały
  7. Bill Gates obala teorie spiskowe na swój temat. Stanowcza odpowiedź miliardera
  8. Większość babć znała moc liści laurowych. Mikstura z nich wcierana we włosy przynosi zaskakujące rezultaty
  9. Widok grobu Zbigniewa Wodeckiego wywołuje morze łez. Wstrząsające zdjęcia trafiły do sieci

Źródło: Interia 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News