Islamscy radykałowie dawno już zgubili człowieczeństwo, aczkolwiek coraz to nowsze docierające do nas doniesienia nadal szokują i przerażają. Islamscy terroryści pozwalają swoim ludziom gwałcić po 200 kobiet argumentując to tym, iż „według islamu młody mężczyzna tego potrzebuje”.

Obrzydliwe praktyki wyszły na jaw po zatrzymaniu jednego z członków Państwa Islamskiego przez oddział Kurdów. Mężczyzna zeznał, że organizacja pozwoliła mu, a nawet popychała go ku zgwałceniu 200 kobiet. Amar Hussein przyznał, iż gwałcone były głównie kobiety z irackich mniejszości.

– Młody mężczyzna tego potrzebuje. To normalne – mówił agencji Reutera.

Islamski radykał wraz z kolegami chodzili od domu do domu po miastach będących pod kontrolą ISIS i gwałcił bez opamiętania, głównie jazydki. Barbarzyńca przyznał również, że uczestniczył w masowych rzeziach ludności cywilnej i od 2013 roku zabił około 500 osób.

– Zastrzeliliśmy każdego, kto miał zostać zastrzelony i ścięliśmy każdego, kto miał zostać ścięty. Siedem, osiem, dziesięć na raz. Czasem trzydzieści lub czterdzieści osób. Zabieraliśmy ich na pustynię i zabijaliśmy – mówił 21-letni Hussein.

...

Zobacz również

Zobacz również