Ostatnie miesiące były bardzo ciężkie dla Europy. Radykalni muzułmanie mordowali niewinnych cywilów na ulicach naszych miast i zrobią to ponownie. Nie wiadomo, kiedy nastąpi następny akt terroru, jednak ISIS zapowiedziało już, jakie miasta będą ich celem. 

Nowe groźby pod adresem Europy i Zachodu padły z ust czarnoskórego bojownika, mówiącego z brytyjskim akcentem. W krótkim filmie zdradza, gdzie dojdzie do następnym mordów na Bogu ducha winnych ludziach. Całość dedykowana jest prezydentowi Stanów Zjednoczonych.

 Jest to wiadomość do faraona obecnych czasów. Donaldzie Trumpie, może i obserwujesz Rakkę i Mosul, ale my mamy oko na Konstantynopol i Rzym. Za Bożym pozwoleniem zarżniemy was w waszych własnych domach – brzmi ostrzeżenie.

Film nagrano prawdopodobnie w Rakce, stolicy samozwańczego Państwa Islamskiego, podczas ostatnich starć pomiędzy jego bojownikami a Syryjskimi Siłami Demokratycznymi. Kurdyjski rzecznik międzynarodowej koalicji pod przewodnictwem USA walczącej z ISIS w Syrii powiedział, że SSD jest na najlepszej drodze, aby zająć południowy skraj miasta.

Sytuacja dżihadystów staje się coraz bardziej nieciekawa. Tracą oni kolejne połacie ziemi i jak widać walki przeniosły się już do ich stolicy, którą zawładnęli w 2013 roku. Można domyślać się, że im cięższe stanie się położenie Państwa Islamskiego tym większy nacisk położy ono na zastraszanie i działania terrorystyczne na Starym Kontynencie.

http://video.dailymail.co.uk/video/mol/2017/08/01/7484579687810905747/640x360_MP4_7484579687810905747.mp4

ZOBACZ TAKŻE

https://www.youtube.com/watch?v=BDQNFq1uh2w

źródło: dailymail.co.uk

...

Zobacz również