ISIS chce graniczyć z Polską. Opublikowali mapę przyszłego imperium
Wiadomości Pikio - 14 Sierpnia 2015

ISIS chce graniczyć z Polską. Opublikowali mapę przyszłego imperium

Państwo Islamskie opublikowało w sieci mapę pokazującą jego przyszłe imperium i zdradzającą, które kraje są na celowniku terrorystów z tej organizacji.

Na zaprezentowanej mapie kolorem czarnym zostały oznaczone kraje, które do 2020 roku chce podbić Państwo Islamskie. Na oku islamskich terrorystów znajdują się takie kraje jak Grecja, Hiszpania, Turcja, kraje bałkańskie, Słowacja, Węgry, Rumunia, Austria oraz część Chin i połowa Afryki. Pomóc w tym ma 2 miliardy funtów które posiadają już teraz, miliony dolarów rocznie pozyskiwanych z handlu ropą i niewolnikami, ponad 50 tysięcy "żołnierzy" walczących po ich stronie a także broń chemiczna i biologiczna, której stworzenie już zapowiedzieli. Gdyby islamistom udało się zrealizować swój plan to Polska graniczyłaby z Państwem Islamskim od południa.Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjnyJak na razie terrorystom z Państwa Islamskiego udało się zdestabilizować i zająć część terytoriów Syrii i Iraku, ostatnimi czasy ich działalność znacznie wzrosła w Arabii Saudyjskiej i Libii. Mimo że plany Państwa Islamskiego wydają się być absurdalne ponieważ 60 krajów zwróciło się przeciwko niemu i nie daje im to większych szans na powodzenie jednak eksperci przestrzegają przed zbyt wielką pewnością siebie ponieważ kilka lat temu też nikt nie dawał najmniejszych szans "małej grupce" islamskich fundamentalistów na zajęcie choćby skrawka ziemi.Polub pikio.pl by być na bieżąco!

bh, źródło: wiadomości.onet.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News