Jak informowaliśmy wcześniej, rząd Prawa i Sprawiedliwości oraz prezydent Andrzej Duda zdecydowali o wysłaniu polskiego wojska do walki z Państwem Islamskim w Iraku i Kuwejcie. Decyzja polskich władz nie umknęła uwadze muzułmańskich terrorystów, którzy zapowiadają, że Polacy, czyli „psy” USA wkrótce zaskowyczą. 

W sumie do Kuwejtu ma zostać wysłanych ok. 150 żołnierzy, lotników i pracowników wojska oraz nasze F16. Głównym zadaniem polskich jednostek w Kuwejcie będzie przeprowadzanie rozpoznania na potrzeby operacji prowadzonych przez koalicję przeciwko Państwu Islamskiemu. Z kolei do Iraku trafi ok. 60 żołnierzy sił specjalnych, którzy zajmą się oficjalnie doradztwem oraz szkoleniem tamtejszych sił specjalnych.

Jak poinformował uznany w Polsce specjalista od islamskiego terroryzmu, Wojciech Szewko, terrorystyczna organizacja już wie o decyzji polskich władz i zapowiada, że Polacy będą masowo ginąć.

 – Podła Polska spod komunizmu przeszła w rolę amerykańskiego psa i wysyła swoje samoloty do walki z bojownikami islamu, którzy tylko czekają by sprawić by zaskowyczeli – głosi groźba opublikowana przez islamskich terrorystów.

Z kolei ich zwolennicy domagają się, by następny atak przeprowadzić na Polskę i zabić jak najwięcej Polaków.

Jak podkreśla Szewko, wcześniej nigdy nie pojawiały się groźby ze strony ISIS pod adresem Polski.

fot. twitter
fot. twitter

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh, źródło: wojciech szewko na tt

...

Zobacz również