Isabel Marcinkiewicz wcieliła swoje groźby w kierunku byłego męża w życie. "To nie żarty! Machina ruszyła"

Isabel Marcinkiewicz wcieliła swoje groźby w kierunku byłego męża w życie. "To nie żarty! Machina ruszyła" Źródło: youtube.com/Telewizja w Polsce

Isabel Marcinkiewicz wiele razy groziła, że podejmie poważne działania, aby odzyskać zaległe alimenty od męża. W końcu zdecydowała się zrealizować swoje groźby - już niedługo Kazimierz Marcinkiewicz może mieć poważne problemy.

Isabel Marcinkiewicz już od bardzo dawna stara się, aby każda osoba w Polsce dowiedziała się o jej problemach finansowych, zdrowotnych i prywatnych. Poetka jest zdeterminowana, aby odzyskać od byłego zaległe alimenty, które przyznał jej sąd. Walka o pieniądze zdecydowanie zdominowała jej życie, jednak teraz sprawa zaczęła wyglądać naprawdę poważnie. W sprawę zaangażowała się prokuratura.

Isabel Marcinkiewicz postanowiła podjąć poważne kroki. Oddała sprawę do prokuratury

Wielokrotnie można było przeczytać lub usłyszeć słowa Isabel Marcinkiewicz, która domaga się pieniędzy. Jak do tej pory głównie żaliła się na temat swojego nieszczęścia, jakie zaległości Kazimierza Marcinkiewicza spowodowały jej życiu. Tym razem poszła o krok dalej.

Poetka groziła w przeszłości, ze w końcu odda sprawę alimentów w ręce prokuratury. Jak do tej pory były to jedynie czcze groźby, jednak w końcu postanowiła się zmobilizować i spełniła obietnicę.

- To nie żarty! Machina ruszyła. Tak, odbyłam dziś wizytę w prokuraturze, gdzie kilka godzin składałam zeznania w charakterze świadka przeciw dłużnikowi alimentacyjnemu, Kazimierzowi Marcinkiewiczowi, który nie wykonuje wyroku sądu, to znaczy nie płaci alimentów od ponad 2 lat - napisała na swoim Facebooku

W obliczu takiego postępowania, już niedługo Kazimierz Marcinkiewicz może zostać zmuszony do oddania swojego zadłużenia.

- Prokurator przesłuchał w charakterze świadka zawiadamiającą. Złożyła zeznania na okoliczności objęte postępowaniem. Złożyła również wniosek o ściganie. Biorąc pod uwagę fakt, że zeznania dotyczą prywatnej sfery życia, nie informujemy o treści zeznań - przekazał Łukasz Łapczyński, prokurator.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kazimierz Marcinkiewicz może mieć problemy. Była żona spełniła swoje groźby

Jak Isabel Marcinkiewicz powiedziała w wywiadzie dla Super Expressu, już niedługo sprawę uchylania się od płacenia alimentów dokładnie zbada prokuratura. Tymczasem komornicy mają się zająć licytacją nieruchomości polityka.

- Prokuratura ruszyła ze sprawą, a w międzyczasie komornik szykuje licytację jego nieruchomości. Mam nadzieję, że lada moment wezwą byłego małżonka na dywanik - wyjawiła.

Być może już wkrótce Polacy staną się świadkami spektakularnego procesu między byłymi małżonkami. Z całą pewnością Kazimierz Marcinkiewicz ma nowe powody do obaw, bowiem spawa alimentów zaczyna wyglądać teraz bardzo poważnie. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ewa Wachowicz otwarcie przyznaje, że jest antyfeministką. „Uwielbiam być adorowana”
  2. Ola Kwaśniewska dostawała listy z pogróżkami. „Były tam teksty typu: twój ojciec jest mordercą”
  3. Doda ujawniła tajemnicę legendarnego show TVN. "Wszystko to było ustawione"
  4. Rozenek ostro o Pudzianie. "Poglądy rodem ze średniowiecza"
  5. Internauci nie mają wątpliwości. 10 razy więcej osób czyta TVN24 niż TVP Info

Źródło: Super Express 
 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News