Isabel Marcinkiewicz radzi byłemu mężowi, by znalazł pracę i zapłacił jej zaległe alimenty

Isabel Marcinkiewicz radzi byłemu mężowi, by znalazł pracę i zapłacił jej zaległe alimenty Źródło: fot. printscreen/YouTube/Plotek.pl

Isabel Marcinkiewicz nie daje o sobie zapomnieć. Była żona Kazimierza Marcinkiewicza nie przebiera w słowach. W jednej ze swoich wypowiedzi radzi byłemu premierowi, aby znalazł pracę i zapłacił zaległe alimenty.

Isabel Marcinkiewicz i Kazimierz Marcinkiewicz byli jedną z najgorętszych par na scenie politycznej. Romans premiera z "poetką z Brwinowa" był tematem z pierwszych stron gazet. Dziś po tym związku pozostał jedynie niesmak oraz pretensje byłej żony.

Kobieta bardzo krytycznie ocenia poczynania byłego partnera i nie wróży mu wielkiej kariery politycznej. Jednak głównym przedmiotem ich sporu są zaległe alimenty polityka. Pomimo wyroku sądu, który przyznał Isabel Marcinkiewicz prawo do alimentów od byłego męża, Kazimierz nie zamierza uregulować należnej kwoty.

Isabel Marcinkiewicz jest rozżalona - postanowiła opowiedzieć publicznie o tym, że były mąż nie płaci alimentów

Isabel Marcinkiewicz zadbała o nagłośnienie tej sprawy wysyłając między innymi list otwarty do Moniki Olejnik. Kobieta nie składa broni i nie zamierza dać za wygraną. Wojna toczy się publicznie.

Po wielu prośbach i ponagleniach były mąż przelał Isabel Marcinkiewicz symboliczną kwotę, co spotkało się z kolejną falą komentarzy w mediach społecznościowych. Isabel Marcinkiewicz nie przyjmuje argumentu o tym, że byłego męża nie stać na płacenie alimentów. Kobieta wypomina mu wszystkie zdjęcia z siłowni, restauracji i podróży:

- Czy tak żyje biedny człowiek? - pyta wyraźnie rozżalona.

Kazimierz Marcinkiewicz jest osobą bezrobotną? "To niech poszuka pracy" - oburza się Isabel

Isabel Marcinkiewicz ostro i bardzo sceptycznie odniosła się również do informacji, jakby były premier był aktualnie bezrobotny. Nie wierzy w nie, jednak składa Kazimierzowi propozycję:

- Skoro jest bezrobotny to czemu nie poszuka pracy? Przecież w swoim środowisku ma tyle znajomości?! - pyta ze złością Isabel Marcinkiewicz.

Wszystko wskazuje na to, że batalia między byłymi małżonkami prędko się nie zakończy. Isabel Marcinkiewicz nie zamierza ustąpić, a jej kolejne działania mogą postawić byłego premiera w jeszcze gorszym świetle.

źródło: Pudelek

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News