Bez nazwy-1
screen/youtube/ tvpmilicz
Patryk Korzec - 16 Grudnia 2018

Irena Santor pogrążona w rozpaczy. Tak wygląda jej życie po wielkiej stracie

Irena Santor jest już kultową postacią polskiej muzyki. Kobieta przez lata swojej działalności zdobyła serca milionów rodaków, w ostatnim czasie jednak jej życiem wstrząsnęła straszna tragedia. Media rozpisywały się o śmierci jej ogromnej miłości, a teraz na jaw wychodzą szczegóły z jej życia po tej dotkliwej stracie. 

Irena Santor swoje pierwsze kroki na scenie muzycznej stawiała we współpracy z zespołem Mazowsze, jednak prawdziwą rozpoznawalność zyskała dzięki decyzji o rozpoczęciu kariery solowej. Pierwszy samodzielny występ miał miejsce pod koniec 1959 roku, a od tamtego czasu dorobiła się statusu postaci kultowej, której twórczość w znacznym stopniu ukształtowała polską muzykę. W ostatnim czasie media skupiają się na niej jednak nie z powodu spektakularnej, wieloletniej kariery, a przez ogromny dramat, który ją spotkał. Kilka tygodni temu odszedł z tego świata jej ukochany partner Zbigniew Korpolewski, a kobieta od tego czasu unikała jakichkolwiek wywiadów i występów przed kamerami. Teraz na jaw wyszło, jak wygląda życie po tej tragicznej stracie.

Irena Santor wciąż nie może poradzić sobie ze stratą

To, że Irena Santor ogromnie przeżyła stratę ukochanego, z którym przeżyła ponad 20 lat życia, z pewnością nie jest dla nikogo zaskoczeniem. Zbigniew Korpolewski od dawna nie cieszył się dobrym zdrowiem, a w ostatnim czasie potrzebował całodobowej opieki i rehabilitacji, przez co konieczna była przeprowadzka do Domu Artystów Weteranów w Skolimowie. Od chwili śmierci mężczyzny gwiazda nie chciała pokazywać się w mediach i udzielać wywiadów, teraz jednak zdecydowała się na krótki komentarz niepozostawiający wątpliwości co do jej trwającej rozpaczy. - Nie jestem w stanie rozmawiać na ten temat - ucina rozmowę Irena Santor. Wygląda na to, że ból wciąż jest nie do pokonania i kobieta wciąż nie może sobie z tym poradzić. Jej życie po śmierci Korpolewskiego legło w gruzach, a ona nie jest w stanie nad nim zapanować i ciężko się dziwić.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
CandlePolacy uwielbiali ich bez granic. Pożegnaliśmy ich w 2018 rokuCzytaj dalej

Czy gwiazda wróci jeszcze na scenę?

Od chwili opublikowania tragicznej wiadomości o śmierci Korpolewskiego fani żyją w stresie - wciąż nie wiedzą, kiedy gwiazda wróci do koncertowania. Zaraz po pogrzebie wydała oświadczenie, w którym oznajmiła, że wstrzymuje swoje występy na żywo i nie wiadomo, kiedy wróci na scenę. Teraz sprawę skomentowała menadżerka piosenkarki i nieco uspokoiła fanów. - Z panią Ireną planujemy już występy na przyszły rok, 6 stycznia wystąpi w Toruniu z koncertem przebojów i kolęd - mówiła Grażyna Miczka. Miejmy nadzieję, że aktorka poradzi sobie ze swoją stratą, a występy przed fanami na żywo dadzą jej siłę do dalszego tworzenia.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Rozstali się tuż po wizycie księdza! Wszystko przez to, co im powiedział
  2. M jak Miłość znika z anteny. Przerażeni fani pytają czemu
  3. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
  4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
  5. Piesek cały trząsł się z zimna. Nagle podszedł do niego mężczyzna i zrobił coś niespodziewanego
Znani ludzie, którzy opuścili nas w 2018 rokuZnani ludzie, którzy opuścili nas w 2018 rokuCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News