Irena Santor zaskakuje fanów. Artystka, która ma już 83 lata, nadal koncertuje. Gwiazda polskiej estrady nie zamierza przestawać i zaczyna właśnie kolejną już trasę, w trakcie której będzie wzbudzać podziw swoich fanów. Gdzie i kiedy będziemy mogli usłyszeć artystkę?

Irena Santor to bez wątpienia jedna z najważniejszych postaci polskiej estrady. Gwiazda od 1950 roku nieprzerwanie występuje i nagrywa muzykę. Jak się okazuje, wiek artystki nie przeszkadza jej w intensywnej pracy. Fani kobiety są zachwyceni

Irena Santor. Prawie 70 lat na scenie

Wielka kariera diwy zaczęła się już niemalże 70 lat temu od występów w kultowym zespole Mazowsze. To tam zwróciła na siebie uwagę ówczesnych dyrektorów teatrów w Warszawie, którzy zapewnili jej angaż na najważniejszych scenach w kraju. Dzięki takim szlagierom jak „Tych lat nie odda nikt”, „Powrócisz tu”, „Już nie ma dzikich plaż”, „Embarras” na zawsze zapisała się w historii polskiej muzyki.

Kobieta wręcz żyje dla występowania na scenie i nie zaprzestaje zdumiewać. Jeszcze kilka lat temu udzielała się w telewizji Polsat, gdzie zasiadała w jury programu Tylko we Dwoje u boku Tomasza Karolaka i Doroty „Dody” Rabczewskiej. Swoją najnowszą trasę koncertową, artystka zacznie w Raciborzu, występując w tamtejszym domu kultury. Jak sami organizatorzy zapewniają, emocji nie zabraknie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Miłość na okładce, a potem gorzkie rozstanie. Ich dopadła klątwa

Irena Santor w Raciborzu. Kiedy występ artystki?

– Irena Santor nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami, np.: „Tych lat nie odda nikt”, „Powrócisz tu”, „Już nie ma dzikich plaż”, „Embarras”. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej artystkę wielkiego formatu – ponadczasową. Znają ją wszyscy, w każdym wieku a jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą – czytamy na stronie organizatora koncertu, czyli raciborskiego domu kultury.

Kobieta wystąpi w uwielbianym przez publikę składzie koncertowym: z Mariuszem Dubrawskim na fortepianie, Wojciechem Rucińskim na kontrabasie, a także Grzegorzem Poliszczakiem na perkusji. Nie znane są jeszcze kolejne przystanki nowej trasy koncertowej artystki, ale wiadome jest, że piosenkarkę czeka bardzo pracowity okres.

ZOBACZ TAKŻE: 

    1. Znaki zodiaku, które mają największy problem z ODCHUDZANIEM. Co powinny zrobić?
    2. Zdrada męża. Wiemy JAK SPRAWDZIĆ i co robić dalej PO ZDRADZIE
    3. Nowy facet dał Monice Brodce prezent. Padliśmy ze śmiechu
    4. Fani M jak Miłość będą płakać. Problemy z sercem uwielbianego bohatera
    5. Ludzie Ziobry zniszczą życie aktora Barw Szczęścia. Następne lata ma spędzić poniżany w więzieniu

16 najsławniejszych Polek, które rozebrały się dla Playboya