Irena Santor opuściła dom opieki
youtube.com/Śladem Ireny Santor
Bartłomiej Chudy - 24 Kwietnia 2019

Irena Santor uciekła z domu opieki. Wszystko przez śmierć ukochanego

Irena Santor nie chciała dłużej przebywać w Domu Weterana Artysty w Skolimowie. Gwiazda, na piosenkach której wychowały się całe pokolenia Polaków, wciąż przeżywa żałobę za zmarłym w ubiegłym roku partnerem, Zbigniewem Korpolewskim.

Irena Santor, autorka takich "klasyków" jak "Już nie ma dzikich plaż" czy "Powrócisz tu", zdecydowała się spakować walizki i przenieść do stolicy. Nie boi się zmian, choć ma już prawie 85 lat. 

Irena Santor kończy z domem opieki. Wszędzie przypomina sobie zmarłego przed rokiem ukochanego

Decyzja o przeniesieniu się zapadła w ostatnim czasie. Irena Santor nie chce dłużej przebywać w miejscu, w którym każdy kąt przypominał jej ostatnie lata wspólnego życia z ukochanym.

Julia Wieniawa a nowa dziewczyna AntkaAntoni Królikowski pokazał nową dziewczynę! Kasia to zupełne przeciwieństwo Wieniawy [FOTO]Czytaj dalej

Tym samym gwiazda zrezygnowała z miejsca, w którym zasłużeni artyści w podeszłym wieku mogą liczyć na fachową opiekę. W klimatach artystycznych, pełnych wspomnień, zasłużeni dożywają swoich ostatnich lat.

"Super Express" postanowił sprawdzić, jak się odnajduje w tym miejscu Irena Santor. Tabloid potwierdził u źródła, że ucieczka z domu opieki podyktowana jest tęsknotą za zmarłym Zbigniewem Korpolewskim.

- Pani Irena podjęła taką decyzję, ponieważ Dom Aktora Weterana przypominał jej o śmierci Zbigniewa. Pani Irena była w kiepskim stanie - powiedziała dziennikowi osoba z otoczenia gwiazdy.

Partner Santor w ostatnich latach swojego życia zmagał się z problemami z sercem. "SE" przypomina, ze w 2017 roku przeszedł poważną operację. Po niej wymagał stałej opieki. Po wyjściu ze szpitala zamieszkał wspólnie z Ireną Santor w skolimowskim domu opieki. Wspólnie żyli tam do listopada 2018 roku.

Była gwiazda z trudem próbowała odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Żyjąc w miejscu, które kojarzy się z jej ukochanym, cierpi podwójnie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

martyniuk_wstepKiedyś ich piosenki śpiewała cała Polska... a dziś?Czytaj dalej

- Teraz, kiedy wróciła do Warszawy, jest lepiej. Jednak na spotkanie świąteczne, które organizowaliśmy w Skolimowie, nie chciała przyjechać - dodał rozmówca "Super Expressu", zaznaczając, że na powrót do Skolimowa jest jeszcze za wcześnie. 

Santor i Korpolewewski byli związani przez 25 lat. Nie zdecydowali się na ślub. Do samego końca pozostali szczęśliwą parą. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Roksana Węgiel w sukience z dekoltem "na Hiszpankę". O wielkanocnej kreacji 14-latki mówią już wszyscy
  2. Kaczyńska z synem przyłapani u stryja. Jej wiosenna stylizacja zwala z nóg
  3. Roksana Węgiel w sukience z dekoltem "na Hiszpankę". O wielkanocnej kreacji 14-latki mówią już wszyscy
  4. Poranna wiadomość wstrząsnęła całym stanem. Samolot Beechcraft BE58 rozbił się, nikt nie przeżył
  5. Kolejne porażające fakty ws. oskarżeń o gwałt. Rzekoma ofiara wyłudziła od Bieniuka 400 tysięcy?!
  6. Dwór książęcy i poddani pogrążyli się w żałobie. Nie żyje książę Jan, o jego śmierci poinformował syn Henryk

George MichaelŚwiatowe legendy muzyki, które straciliśmy w ostatnim czasieCzytaj dalej

źródło: Super Express

 

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News