Irena Santor trafiła do szpitala!

Irena Santor trafiła do szpitala! Źródło: fot. youtube.com/Kultowe Rozmowy

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych polskich piosenkarek ostatnich dekad, Irena Santor niespodziewanie trafiła do szpitala. W związku z hospitalizacją podejrzewano wiele czarnych scenariuszy. 83-letnia wokalistka znajduje się obecnie pod opieką specjalistów.

Urodzona w 1934 roku Santor karierę rozpoczęła w 1951 od ośmioletnich występów z Państwowym Zespołem Ludowym Pieśni i Tańca Mazowsze. Dalej jej kariera nabrała niesamowitego rozpędu. Wykonawczyni muzyki pop za sprawą swojego talentu odwiedziła wiele zakątków świata. Występowała w większości krajów Starego Kontynentu i obu Ameryk. Irena Santor dotarła nawet do Azji i Australii. Pomimo upływu lat posiadaczka charakterystycznego mezzosopranu nie traciła sił i wyglądała świetnie. Niestety w ostatnim czasie mocno podupadła na zdrowiu, głównie za sprawą problemów zdrowotnych jej partnera życiowego.

Irena Santor w szpitalu!

Ukochany legendy polskiego show-biznesu, Zbigniew Korpolewski musiał niedawno przejść długą i skomplikowaną operację serca, a teraz poddawany jest rehabilitacji. Niestety wielogodzinne czuwanie pod salą operacyjną i częste odwiedziny w szpitalu MSWiA nie przysłużyły się Pani Irenie. - Czuwałam na korytarzu warszawskiego szpitala MSWiA przy ulicy Wołoskiej, kiedy go przez wiele godzin operowano - mówiła niedawno mediom piosenkarka. Jakiś czas później Santor sama trafiła do szpitala, w którym niedawno była jedynie gościem. Początkowo podejrzewano udar mózgu, głównie z powodów problemów z mową, których doświadczyła. Codzienne dojazdy ze Skolimowa na warszawski Mokotów, gdzie znajduje się szpital, wyczerpały 83-latkę. Szczęśliwie menedżerka gwiazdy uspokaja fanów, mówiąc, że pobyt na Wołoskiej jest jedynie chwilowy. - Pani Irena chwilowo przebywa w szpitalu i niebawem wychodzi. Nic niepokojącego się nie dzieje - przekazała Grażyna Miczka. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Meghan Markle nie zaprosiła brata na ślub. „Bolesne, że o nas zapomniałaś”
  2. Dramat polskiej artystki. Prześladowca robi jej zdjęcia i wynajmuje bandytów
  3. Anna Mucha znów chwali się pięknym biustem. „Ale PIŁECZKI!”
źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News