Irena Santor
Fot. YouTube/Kultowe Rozmowy
Wiadomości Pikio - 30 Czerwca 2018

Irena Santor trafiła do domu opieki! Wiemy, co się z nią dzieje

Irena Santor należała przez lata do grona największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Jakiś czas temu piosenkarka znacznie podupadła na zdrowiu, co stało się jednym z czynników, które zaprowadziły ją do domu opieki. Jak obecnie czuje się wokalistka?

Fani byli niezwykle zasmuceni, kiedy Santor zdecydowała się opowiedzieć o chorobie, z którą musiała się zmagać. Gwiazda nazwała ją całkowicie uniemożliwiającą śpiewanie "grypą", silniejszą i bardziej bolesną niż dotąd.

Irena Santor trafiła do domu opieki

Poza tym jej wieloletni ukochany, Zbigniew Korpolewski, znacząco podupadł na zdrowiu. Przeszedł on nawet operację serca, która dla wokalistki okazała się ogromnym ciosem. Kiedy więc para podjęła decyzję o przeniesieniu partnera Santor do Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, gwiazda przeprowadziła się tam razem z nim. Chociaż oboje niezmiennie zmagają się z różnymi problemami zdrowotnymi, starają się nie tracić dobrego humoru oraz optymizmu.

Jak gwiazda czuje się w nowym dla siebie miejscu?

- Tu jest wspaniale. Personel jest bardzo serdeczny, a kuchnia uwodzi smakiem - powiedziała o swym pobycie w domu opieki Santor. - Na spacery nie chodzę i nie pichcę, ale chodzę do filharmonii, do opery. (...) Zrezygnowana? Z poczuciem odstawienia na boczny tor? Niedoczesana, ubrana byle jak, bo nie warto się starać? O nie, to nie moja natura! Ja zawsze muszę mieć coś do zrobienia - dodała także piosenkarka, która zdaje się wracać do coraz lepszej formy.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Oficjalne, okropne wiadomości dla Beaty Kozidrak. Oświadczenie służb ją dobije
  2. Tragiczne okoliczności śmierci Ireny Szewińskiej. O tym się nie mówi
  3. NIESAMOWITE! Polsat właśnie zniszczył system, cała Polska patrzy z niedowierzaniem
  4. Gessler postanowiła uratować związek Rosati. Miłość rozbita w pył
ZAMIANA
książkiewicz12 znanych Polaków, którzy pokonali raka [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
martyniuk_wstepKiedyś ich piosenki śpiewała cała Polska... a dziś?Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News