asd
screen/youtube/ Szlakiem Gwiazd
Patryk Korzec - 28 Grudnia 2018

Irena Santor sobie nie radzi. Artystka nie wróci już do domu

Irena Santor przez ostatnie tygodnie przeżyła prawdziwe piekło. Śmierć jej ukochanego Zbigniewa Korpolewskiego była potwornym ciosem, po którym polska artystka nie może się pozbierać. Wydawało się, że czas zagoi rany, najnowsze doniesienia jednak są wstrząsające. Kobieta nie wróci już do swojego domu. 

Irena Santor jest kultową postacią polskiej muzyki, w ostatnim czasie jednak oczy milionów fanów zwróciły się na nią nie przez kolejne dokonania artystyczne. Kobieta przeżyła nieco ponad miesiąc temu potworną tragedię - zmarł jej ukochany Zbigniew Korpolewski, z którym związała się ćwierć wieku temu. Ta tragiczna sytuacja bardzo odbiła się na stanie kobiety, która wciąż nie może pogodzić się ze stratą. Jeszcze niedawno zapowiadała, że już wkrótce wróci do występów i dzięki fanom pokona ten dramat, teraz jednak nic nie jest już pewnie. Właśnie pojawiły się informacje, że Irena Santor nie chce już nawet wracać do własnego domu.

Irena Santor nie wróci do własnego domu

To, że Irena Santor wciąż przeżywa stratę ukochanego, nie powinno dziwić nikogo. Para była sobie wyjątkowo oddana, wielokrotnie deklarowali, że są w stanie zrobić dla siebie absolutnie wszystko i udowadniali to wielokrotnie swoim wspólnym życiem. Choć od śmierci minął miesiąc i wszyscy mieli nadzieję, że z czasem artystka stanie na nogi, okazuje się, że jest coraz gorzej - nie chce już nawet wracać do własnego domu w Warszawie. - Od śmierci pana Zbigniewa pani Irena cały czas mieszka w Skolimowie. Od pewnego czasu jest prawną mieszkanką domu, więc może u nas mieszkać wtedy, kiedy tylko chce. Po śmierci Korpolewskiego odcina się od ludzi. Nie ma ochoty na grupowe spotkania, nie zeszła nawet na uroczystą wigilię. Fizycznie jakoś sobie daje radę, ale psychicznie jest dużo gorzej. Ona nie chce być sama w swoim mieszkaniu, postanowiła tutaj zostać... - mówi osoba pracująca w Domu Artysty Weterana, gdzie spędził swoje ostatnie chwile zmarły ukochany gwiazdy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Anna PrzybylskaAnna Przybylska przed śmiercią. Wzruszające do łez relacje z ostatnich chwil jej życiaCzytaj dalej

Kiedy Irena Santor powróci na scenę?

Wraz z tymi wstrząsającymi doniesieniami pojawiły się także pytania o jej powrót na scenę. Zaniepokojeni fani mieli nadzieję, że dzięki występom i spotkaniom z nimi kobieta odzyska siły i stanie na nogi. Jeszcze do niedawna menadżerka piosenkarki również zapowiadała, że koncerty zostaną wznowione już niedługo. - Z panią Ireną planujemy już występy na przyszły rok, 6 stycznia wystąpi w Toruniu z koncertem przebojów i kolęd - mówiła Grażyna Miczka. Teraz jednak już nic nie jest pewne, miejmy jednak nadzieję, że Irena Santor poradzi sobie z ogromną rozpaczą i pozwoli sobie pomóc.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dramat Andrzeja Gołoty. Stracił ważną osobę
  2. Tragiczny wypadek gwiazdy Rolnik szuka żony. Mogła skończyć na wózku
  3. Małgorzata Kożuchowska: Bartłomiej Wróblewski to mąż aktorki. Kim jest?
  4. Dorota Wellman: Pochodzenie gwiazdy powodem ataków prawicy
  5. Sylwester w TVP zostanie zrujnowany? Siła wyższa jest nieubłagana
M jak miłośćM jak miłość: Była jedną z największych gwiazd serialu. Po latach zaskoczyła wszystkich!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News