Irena Santor nie mogła już tego wytrzymać. Musiała się wyprowadzić

Irena Santor nie mogła już tego wytrzymać. Musiała się wyprowadzić Źródło: yt/Kultowe Rozmowy

Irena Santor po śmierci Zbigniewa Korpolewskiego nie może wciąż znaleźć ukojenia. Para spędziła ze sobą wiele lat, a wspomnienia są dla piosenkarki zbyt bolesne. Właśnie podjęła decyzję, która miała ukoić jej cierpienie.

Irena Santor to ikona polskiej estrady. Z pewnością znają jej twórczość całe pokolenia, które zwracają uwagę, jak wielki był jej wkład w rozwój polskiej piosenki. Piękna, utalentowana i wrażliwa - mówią. Prywatnie, właśnie musiała się zmierzyć z koszmarem. Podjęła decyzję o wyprowadzce. Nie mogła już wytrzymać!

Irena Santor się wyprowadza. Piosenkarka ma dość!

Po śmierci ukochanego nie potrafiła się odnaleźć w Domu Artysty Weterana w Skolimowie. To właśnie tam ostatnie swoje chwile spędził Zbigniew Korpolewski. Mężczyzna chorował od dawna, a Santor decyzję o zamieszkaniu z nim podjęła, aby być blisko ukochanego do końca jego dni. Jednak, gdy odszedł okazało się, że piosenkarka nie może się odnaleźć na miejscu. W ocenie jej bliskich jest zbyt związana z domem, gdzie przebywał jej ukochany. - Z domem w Skolimowie związanych jest zbyt wiele wspomnień. Tam przez kilka miesięcy mieszkała ze Zbyszkiem i tam on zmarł. Postanowiła więc zamknąć ten rozdział. Pożegnała się z personelem i wróciła do warszawskiego mieszkania - powiedziała osoba, związana z kobietą. W ocenie najbliższych, którzy chcieliby, aby w końcu Santor stanęła na nogi, kobieta nie mogła znaleźć lepszego sposobu, aby ukoić swoje cierpienie. Gwiazda podjęła także inną, bardzo ważną decyzję, która ma zmienić jej życie. Chce powrócić do koncertowania i w ocenie przyjaciół to ma ją powrócić na odpowiednie tory. - Uwielbia spotkania z publicznością. Te występy pozwalają jej przetrwać ciężki czas - powiedziała przyjaciółka kobiety.

Irena Santor - sylwetka

O tym związku mówili wszyscy. Gdy Irena Santor poznała Zbigniewa Korpolewskiego, nie przypadli sobie do gustu. Musiał minąć czas, po którym się do siebie zbliżyli. Poznali się w Teatrze Syrena i spędzili ze sobą niemal dwie dekady razem.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Była z nim, kiedy jej potrzebował. Gdy odkryto u niej raka piersi - Zbigniew starał się, jak mógł ukoić jej cierpienie. Po latach okazało się, że ich miłość jest silniejsza niż przeciwności, którym musieli stawiać czoło. Aby ukoić ból i cierpienie, Santor wraca do Warszawy. Postanowiła także, że będzie się spotykać ze swoimi fanami.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Anna Mucha była MOLESTOWANA jako dziecko! "Byłam zbyt przerażona, by coś z tym zrobić"
  2. Sławny polski aktor ma o 38 lat MŁODSZĄ żonę?! Znał ją, gdy miała 2 lata!
  3. W środę fani Jana Pawła II siądą przed telewizorami. Nieznany materiał o papieżu
  4. Hitowe dodatki do domu w Biedronce. Kupicie je za grosze
  5. Kiedyś była w najpopularniejszym programie TVN. Dzisiaj jest na dnie, uzależniona od alkoholu i narkotyków
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: Pudelek  Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News