Irena Santor jest od lat niekwestionowaną gwiazdą polskiej sceny muzycznej. Wokalistka jakiś czas temu przeniosła się jednak wraz z mężem do Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Chociaż jej stan zdrowia jest dobry, wciąż nie może wrócić do własnego domu z jednego, bardzo smutnego, ale także niezwykle romantycznego powodu.

Irena Santor zadebiutowała na polskiej estradzie w 1951 roku. Gwiazda należała wtedy do Zespołu Pieśni i Tańca „Mazowsze”. Jej solowa kariera rozpoczęła się za to osiem lat później i bez wątpienia w wielkim stylu trwa do dziś.

Co dzieje się z Ireną Santor? Dlaczego nie może wrócić do domu?

Niestety piosenkarka nie może już całego wolnego czasu poświęcać na występy oraz spotkania z fanami. Zamieszkała bowiem w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, aby być przy ukochanym mężu po trudnej operacji, którą był zmuszony przejść. Problemy Zbigniewa Korpolewskiego z sercem zaprowadziły go niestety na stół zabiegowy.

Chociaż sama Santor co jakiś czas pojawia się na scenie, nie może wciąż powrócić do własnego domu. W Skolimowie nie pozostaje oczywiście na siłę. Jak sama zapewnia, nie wyobraża sobie po prostu zostawić życiowego partnera samego.

– Jak mówi: „chce mieć oko na swojego chłopca”. Być przy nim, pomóc mu wyjść na prostą – ujawniła w rozmowie z dziennikarzami „Dobrego Tygodnia” bliska znajoma wybitnej wokalistki.

– Mimo, że wróciła na scenę, nie chce opuszczać Zbigniewa. Bardzo by tęskniła, a poza tym boi się, że mimo dobrych warunków mogłoby mu się pogorszyć pod jej nieobecność – dodał inny informator w wywiadzie dla „Faktu”.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedyś ich piosenki śpiewała cała Polska... a dziś?

Czy Irena Santor zdecyduje się ostatecznie powrócić do Warszawy? Nic na to nie wskazuje

Informacje na temat pobytu Santor i jej ukochanego w Skolimowie potwierdziło także kierownictwo Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Informatorzy ujawnili także pośrednio, w jaki sposób artystka widzi swą najbliższą przyszłość.

 

– Pani Irena i jej mąż są ciągle naszymi mieszkańcami. Nic nie zapowiada, by się zmieniło – usłyszeli dziennikarze tabloidu od pracowników ośrodka.

Fani są zachwyceni postawą wokalistki, która z miłości do męża porzuciła całe swoje życie w stolicy. Sama gwiazda najwyraźniej nie wyobraża sobie jednak, aby w podobnej sytuacji miała kiedykolwiek postąpić inaczej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. To koniec Familiady ze Strasburgerem? Gwiazdor naraził się władzom TVP
  2. Pies dla lenia, czyli rasy psów, które potrzebują mało ruchu
  3. Wielki powrót aktorki do „Na dobre i na złe”. Kultowa gwiazda
  4. Ile zarabia Małgorzata Socha? Zarobki ulubienicy Polaków mrożą krew w żyłach
  5. Gwiazdy hitowego serialu Polsatu spotkały się w sądzie. Burza w mediach

Chciałbyś/chciałabyś usłyszeć Irenę Santor na żywo?

Loading ... Loading ...

Najgorętsze romanse gwiazd w 2018 roku [ZDJĘCIA]