Irena Santor bardzo cierpi z tęsknoty. Chce wrócić do domu

Irena Santor bardzo cierpi z tęsknoty. Chce wrócić do domu

Irena Santor przeżywa ostatnio trudne chwile. Jej ukochany mąż nie czuje się najlepiej. Artystka robi co może, by go wesprzeć, ale wewnętrznie bardzo cierpi. To wszystko przez tęsknotę - wokalistka marzy, by wrócić do domu.

Kiedy ukochany mąż Ireny Santor, Zbigniew Korpolewski, zapadł na zdrowiu, artystka zrobiła wszystko by zapewnić mu najlepszą możliwą opiekę. Para razem przeniosła się do Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, niestety, wokalistka bardzo tęskni za domem. Gwiazda również musi dbać o siebie. Przez stres związany z chorobą męża - sama podupadła na zdrowiu. Przestała koncertować i mówiono nawet, że straciła głos.

Irena Santor bardzo tęskni

- To była grypa, silniejsza niż zwykle. Zaatakowała struny głosowe, które u mnie najbardziej narażone są na wysiłek. Ale najgorsze mam już za sobą - mówiła wtedy Santor. Teraz gwiazda mierzy się z kolejnym problemem - z ogromną tęsknotą za domem. W Skolimowie ona i jej mąż liczyć mogą na opiekę lekarzy i pielęgniarek praktycznie 24 godziny na dobę. To bardzo istotne, biorąc pod uwagę ich zdrowotne problemy. Jednak nawet najlepsza opieka medyczna, nie zastąpi człowiekowi ciepłego, własnego łóżka. Tak samo ciężko zastąpić dawne rytuały: - Na spacery nie chodzę i nie pichcę, ale chodzę do filharmonii, do opery. To uzupełnienie mojego zawodu - mówiła Santor w wywiadzie dla "Na Żywo". Parze marzy się powrót do własnego domu i dawnych aktywności. Oboje nie poddają się wobec starości i chorób. - Zrezygnowana? Z poczuciem odstawienia na boczny tor? Niedoczesana, ubrana byle jak, bo nie warto się starać? O nie, to nie moja natura! Ja zawsze muszę mieć coś do zrobienia - zapewnia artystka i dzięki temu przekonuje nas, że jeszcze wróci na scenę.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Media nie odpuszczają. Zdradzili szczegóły nocy poślubnej Kaczyńskiej
  2. Kwaśniewski zdradzał Jolantę?! Tak twierdzi zapomniana dziennikarka
  3. Kaczyński wpadł! Na Żoliborzu odwiedza go „tajemniczy” gość
  4. Te zwierzaki są oficjalnie najśmieszniejszymi zwierzętami świata. Udusisz się ze ŚMIECHU [Zdjęcia]
  5. Msza za Korę. W pewnym momencie ksiądz zrobił coś niewyobrażalnego
Wikimedia Commons/Cezary Piwowarski (praca własna) Irena Santor fot. Wikimedia Commons Irena Santor Fot. YouTube/Kultowe Rozmowy Źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News