Irena Santor wiele zawdzięcza słynnej aktorce, opowiedziała o dramatycznych chwilach. Gdyby nie ona, byłoby naprawdę źle

Irena Santor wiele zawdzięcza słynnej aktorce, opowiedziała o dramatycznych chwilach. Gdyby nie ona, byłoby naprawdę źle Źródło: youtube.com

Irena Santor opowiedziała o dramatycznych i smutnych chwilach, które przechodziła rok temu. Rok 2019 nie był dla niej najlepszy, ale teraz ma nadzieję, że będzie o wiele lepiej. Gdyby nie odpowiednie wsparcie, nie dałaby rady.

Irena Santor nie może znaleźć słów, by się jej odwdzięczyć. Aktorka wyciągnęła do niej rękę, poświęcała mnóstwo czasu, wszystko po to, aby piosenkarka nie załamała się po wszystkim, co niedawno ją spotkało.

Irena Santor przeżyła z nim 25 lat. To była silna miłość

Irena Santor pod koniec 2018 roku przeżyła osobisty dramat. Boleśnie dotknęła ją śmierć jej ukochanego, reżysera i prezentera Zbigniewa Korpolewskiego. Mężczyzna długo walczył z chorobą serca, lecz organizm nie dał już rady dłużej wytrzymać. Irena Santor została sama po 25 latach związku. Polska gwiazda nie wyobrażała sobie w tym czasie normalnie koncertować, zawiesiła wszystkie swoje występy.

- Staram się być dzielna, ale jest mi bardzo trudno. Proszę wszystkich o wybaczenie, bo w najbliższym czasie znacznie ograniczę swoją aktywność - tłumaczyła się i prosiła w wywiadach. Życzyła sobie również, aby przyszły, 2020 rok, był dla niej lepszy, ponieważ 2019 minął pod znakiem cierpień. Teraz z Ireną Santor jest już o wiele lepiej, a pomogła jej w tym jedna, niezastąpiona osoba. Gdyby nie ona, piosenkarka mogłaby nie udźwignąć straty swojej wielkiej miłości.

Gdyby nie aktorka, Irena Santor zniosłaby to o wiele gorzej

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że pomocną dłoń wyciągnęła do niej Anna Dymna, która również straciła męża i wiedziała, jak wesprzeć Irenę Santor.

- Pani Anna bardzo wspierała ją w tych trudnych dniach. Dzwoniła do niej, spotykały się. Wiele godzin razem rozmawiały. Dzieliła się z nią swoim doświadczeniem żałoby po śmierci męża. Przecież po odejściu Wiesława jej świat się zawalił, a ona nie wyobrażała sobie życia bez niego. Doskonale wie, co czuła przyjaciółka - zdradziła osoba z otoczenia obu kobiet.

Dzisiaj grzeje: 1. Piotr Woźniak-Starak na zdjęciu w młodości. Syn miliarderów na zdjęciu ze światową top-modelką
2. Najpierw pobicie, teraz tragiczna śmierć. Gwiazda disco polo straciła dziecko, przeżyła piekło przed laty

Dziś Irena Santor powoli odzyskuje siły i chęć do życia, jednak strata kogoś, z kim przeżyło się ćwierć wieku, nie należy do najłatwiejszych. Jej stan jest jednak o wiele lepszy niż w styczniu, rok temu, miesiąc po śmierci ukochanego.

- Gdyby nie Ania, to wiele spraw nie byłoby takich łatwych u mnie, jak się stały. Kocham Anię nad życie. Życzę jej wszystkiego najlepszego. Jest dla mnie wielkim przykładem. I pomocą - dziękowała Irena Santor.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 13-latek zmarł po lekcji WF-u. Nauczyciel kazał uczniom wykonywać niebezpieczne ćwiczenie
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Musisz w tym roku rozliczyć PIT? Mało kto wie o wielkiej zmianie, dotyczy każdego podatnika
  4. Współczujemy. Gwiazda TVP przekazała smutną wiadomość o śmierci dziecka, do dzisiaj nie może się pozbierać
  5. Nie wierzyli, że mógł posunąć się tak daleko w stosunku do partnerki. Nieopisane okrucieństwo, tylko dla osób o nerwach ze stali

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News