Irena Santor poruszyła wszystkich
TRICOLORS/East News
Monika Majko - 6 Października 2020

Irena Santor opublikowała poruszające, intymne słowa. Ciężko powstrzymać łzy, nikt nie wiedział

Irena Santor zdecydowała się na szczere wyznanie, artystka opublikowała niezwykle poruszające słowa. Niemal nikt o tym nie wiedział, pierwsza dama polskiej piosenki napisała list, którego treść wzruszyła wszystkich jej wielbicieli i miłośników muzyki.

Irena Santor opublikowała niezwykle poruszający list, który zaskoczył wszystkich jej wielbicieli. Niemal nikt o tym nie wiedział, słynna wokalistka zdecydowała się na szczere wyznanie. Jej słowa wywołały ogromne poruszenie wśród miłośników muzyki.

Irena Santor podzieliła się z wielbicielami intymnym wyznaniem

Z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki, który obchodzony jest 1 października, warszawski Instytut Muzyki i Tańca publikuje coroczne przesłanie, do napisania którego każdego roku zaprasza innego artystę. W 2020 roku swój list napisała Irena Santor, a jej poruszające słowa wzruszyły niemal wszystkich wielbicieli muzyki.

Danuta Martyniuk przerwała milczenieDanuta Martyniuk jest w fatalnym stanie. Przerwała milczenie, jest naprawdę źleCzytaj dalej

- Muzyka dla mnie jest najpierw, a może przede wszystkim, uczuciem. [...] Uświadamiałam sobie, że muzyka jest potężną siłą. Potrafi być "lekiem na całe zło", jest natchnieniem i wytchnieniem, jest dobrem absolutnym - stwierdziła pierwsza dama polskiej piosenki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

Irena Santor została poproszona o napisanie przesłania z okazji Dnia Muzyki

Wokalistka przyznała, że ogromnym wsparciem dla niej była zawsze publiczność i ukochany partner, Zbigniew Korpolewski, którego czule nazywała mężem, choć nigdy nie zdecydowali się na ślub. Kiedy w 2000 roku usłyszała przerażającą diagnozę od lekarzy i rozpoczęła walkę z nowotworem, mężczyzna trwał przy jej boku i otoczył opieką.

- To dzięki niemu uwierzyłam, że jestem w stanie wygrać walkę ze śmiercią. To on nauczył mnie, jak brać się z życiem za bary i śmiać się z problemów - wyznała gwiazda, wspominając swojego partnera.

Dzisiaj grzeje:

1. Pilna akcja służb, karetki masowo wywożą ludzi. Dramatyczne sceny w centralnej Polsce

2. Niestety, Małgorzata Ostrowska jest chora. Wykonawczyni „Szklanej pogody” codziennie walczy z bólem

3. Nie żyje aktor znany z hitów na TVP, TVN i Polsacie. Zatrważająca śmierć, ciężko powstrzymać łzy

W swoim przesłaniu na Dzień Muzyki wokalistka podkreśliła, że muzyka pomaga zapomnieć o problemach i nabrać dystansu do świata. Zaznaczyła, że śpiewanie jest dla niej nie tylko zawodem, ale i pasją oraz ogromną miłością.

- [...] daje możliwość odgrodzenia się od niepokojów świata, możliwość jednoczenia się z harmonią wszechrzeczy. Muzyka była też moim oparciem, tarczą ochronną w najtrudniejszych chwilach mojego życia. [...] Gdybym jeszcze raz miała stanąć w punkcie wyjścia, nie zrezygnowałabym z niczego, co mnie w życiu spotkało" - wyznała legenda polskiej estrady.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Andrzej Duda myślał, że nikt nie zauważy? Zadziwiające sceny, wszystko się nagrało
  2. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  3. Lekarze ostrzegają. Masz podobne zmiany na ciele? Mogłeś mieć koronawirusa
  4. Znana dziennikarka TVP trafiła do szpitala. Porażająca prawda wyszła na jaw po kilku tygodniach, smutne
  5. Jego filmy znał praktycznie każdy. Niestety, rodzina przekazała tragiczne informacje
  6. Zbieranie grzybów tylko po wykupieniu uprawnień? Widmo zmian nadciąga coraz szybciej

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News