Irena Kwiatkowska przeżyła śmierć kliniczną. Opowiedziała, co zobaczyła

Irena Kwiatkowska przeżyła śmierć kliniczną. Opowiedziała, co zobaczyła Źródło: TRICOLORS/East News

Irena Kwiatkowska była legendą za życia. Jej imponujący dorobek aktorski budzi podziw do dzisiaj. Wiele osób wciąż nie może pogodzić się z tym, że jednej z najwybitniejszych aktorek nie ma już na świecie. Niezapomniana gwiazda przed śmiercią podzieliła się prawdziwie szokującym wyznaniem na temat śmierci klinicznej. Opis tego, co zobaczyła, budzi przerażenie.

Irena Kwiatkowska nie zatrzymywała się, wszędzie było jej pełno, a swoim entuzjazmem zarażała każdego, z kim miała okazję współpracować. Aktorstwo było jej największą pasją, a na zasłużony odpoczynek pozwoliła sobie dopiero po przekroczeniu 90. roku życia. To właśnie wtedy podzieliła się z fanami najważniejszymi wspomnieniami, które zostały opublikowane w książce pt. "Kwiatkowska. Żarty się skończyły"

Irena Kwiatkowska przeżyła śmierć kliniczną 

Irena Kwiatkowska przebywała w szpitalu. Podczas jednej z wizyt doznała zatoru i straciła przytomność. Aktorka już po kilku minutach otworzyła oczy. Lekarze nie spodziewali się, że się obudzi. Okazało się, że stracili już nadzieję, myśląc, że Irena Kwiatkowska odeszła na zawsze. To właśnie wtedy doświadczyła śmierci klinicznej. 

Legendarna aktorka po latach w jednym z wywiadów wyznała, jak się czuła podczas śmierci klinicznej. Irena Kwiatkowska w typowy dla siebie sposób, z uśmiechem na ustach, podzieliła się najbardziej przerażającym zdarzeniem w jej życiu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Śmierć kliniczna. Irena Kwiatkowska nie chciała jeszcze zostać w niebie 

Irena Kwiatkowska wyznała, że podczas śmierci klinicznej, trafiła do nieba. Aktorka poprosiła więc Boga, by pozwolił jej wrócić na ziemię. Chciała jeszcze móc się cieszyć życiem, nawet przez krótką chwilę, a później wrócić do nieba. Zgodnie ze słowami Kwiatkowskiej, Bóg zgodził się na taki układ. 

- Organizm Ireny, choć wyczerpany i wyniszczony, jest wyjątkowo silny. Ma jeszcze siłę, by nabrać oddechu w płuca, odmówić modlitwę. Przeżyje śmierć kliniczną, wróci do życia  - tak o zdarzeniu pisał Marcin Wilk w biografii Kwiatkowskiej.

Dzisiaj grzeje: 1. PKW właśnie przekazała pierwsze dane dot. frekwencji. Liczba może być zaskoczeniem dla wielu

2. Kamil Durczok podzielił się szczerym wyznaniem. Dotyczy stanu jego zdrowia

Niestety, Irena Kwiatkowska odeszła 3 marca 2011 roku. Zaledwie pół roku wcześniej podczas swoich urodzin, gdzie bawiła ponad setka gości, aktorka śmiała się, że skoro raz udało jej się wrócić z nieba, to nigdy tak naprawdę nie umrze. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Porażające wiadomości obiegły media. Erling Haaland wyrzucony z klubu, decyzja była oczywista (WIDEO)
  2. Wow, co za stylizacja. Magda Gessler zachwyciła w lokalu wyborczym, uwagę zwraca 1 szczegół
  3. Bliski przyjaciel i współpracownik Rydzyka ujawnił o nim całą prawdę. Do tej pory milczano o jego słowach
  4. Irena Kwiatkowska przeżyła śmierć kliniczną. Opowiedziała, co zobaczyła
  5. Ministerstwo oficjalnie oznajmiło zmiany w prawie. Wraca system z PRL
  6. Śmierć ukochanej córki, a teraz znów smutna wiadomość. Ewa Bem przeżywa trudne chwile

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News