Irena Kwiatkowska prawda
east news
Aneta Wasilewska - 9 Marca 2020

Irena Kwiatkowska z Czterdziestolatka miała drugą twarz. Trzymała wszystko w tajemnicy, niewielu wiedziało co robiła

Irena Kwiatkowska przez wiele lat trzymała wszystko w tajemnicy. Aktorka znana z serialu "Czterdziestolatek" robiła coś, o czym wiedziało niewiele osób. Dziś prawda wychodzi na jaw.

Irena Kwiatkowska niewątpliwie jest jedną z największych gwiazd PRL. Jej udział w "Czterdziestolatku" zapisał się w pamięci Polaków, którzy z chęcią zasiadali przed telewizorami, by towarzyszyć "kobiecie pracującej" w podejmowaniu nowych wyzwań. Sława, która do niej przyszła, nie zmieniła jej wcale. Dziś na jaw wychodzi, co działo się w jej życiu. 

Chłopaki do wzięcia i AsiaWyszedł na jaw jeden z największych sekretów Asi z Chłopaków do wzięcia. Włos jeży się na głowieCzytaj dalej

Największa gwiazda PRL. Irena Kwiatkowska stała się legendą 

- Ja jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję - zwykła mawiać w "Czterdziestolatku". 

Chociaż od premiery serialu "Czterdziestolatek" minęło już wiele lat, to Polacy wciąż pamiętają te słowa. Postać, w którą wcielała się Irena Kwiatkowska, jest niezapomniana. Każde jej wcielenie w nowym zawodzie było tematem, na który prowadzili ożywione dyskusje wszyscy widzowie serialu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ziemniaki, frytki belgijskieDomowe frytki belgijskie podbijają serca dzieci i dorosłych. Puszyste w środku, chrupkie na wierzchu, palce lizaćCzytaj dalej

Irena Kwiatkowska nie dzieliła się z mediami swoim życiem prywatnym. Kobieta przez wiele lat skrywała tajemnicę, która ujrzała światło dzienne dopiero po jej śmierci. Aktorka odeszła 3 marca 2011 roku w wieku 99 lat. Irena Kwiatkowska mieszkała już wtedy w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. 

Irena Kwiatkowska pomagała innym i nie chwaliła się tym 

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że Irena Kwiatkowska przez całe swoje życie pomagała potrzebującym. Mówił się o niej, że jest niezwykle skąpą kobietą, jednak ta plotka okazała się wielkim kłamstwem. Irena Kwiatkowska nie chwaliła się tym, że obdarowuje pieniędzmi ubogich. 

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalne wiadomości z samego rana, niestety nie przeżyli. Okropna nagła śmierć

2. Paweł Królikowski przed śmiercią miał tylko jedno marzenie. "Wszystko było już ustalone". Nie udało się

Przez wiele lat Irena Kwiatkowska wpłacała pieniądze na domy dziecka, zaznaczając przy tym, że nie chce, by ktoś robił z tego sensację. Robiła to z odpowiednich pobudek, nie patrząc na to, że wszyscy się o tym dowiedzą. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ministerstwo Zdrowia: potwierdzono kolejne przypadki zakażenia w Polsce
  2. Smutne wiadomości z samego rana. Nie żyje jedna z największych legend sportu, jego gra inspirowała tysiące graczy
  3. Wszyscy Polacy mieli nadzieję, że jednak się uda. Niestety, nie żyje
  4. Takiej pomidorowej jeszcze nie jedliście: zupa ze smażonych pomidorów. Można zrobić na rosole
  5. W sieci pokazał się filmik Dagmary z Królowych życia. Niesamowite, co na nim wyczynia z Jackiem
  6. 10 najbardziej niesamowitych właściwości ogórków kiszonych. Miałeś pojęcie?

Ból zęba nie dawał mu spokojuPoszedł do dentysty z bólem zęba. Dentysta prześwietlił mu szczękę i złapał się za głowę, dawno nie widział nic podobnegoCzytaj dalej

źródło: plejada

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News