Irena Dziedzic czuła, że niedługo umrze? Szokujące odkrycie, tego nie wiedział nikt

Irena Dziedzic czuła, że niedługo umrze? Szokujące odkrycie, tego nie wiedział nikt

Irena Dziedzic na długo przed śmiercią przygotowywała się na swoje odejście - wynika z najnowszych ustaleń "Super Expressu". Dlaczego słynna polska dziennikarka zdecydowała się spocząć na małym cmentarzu w podwarszawskiej miejscowości?

Wieść o tym, że Irena Dziedzic nie żyje, obiegła Polskę 12 stycznia. Już wtedy informowaliśmy, że nie jest to data śmierci dziennikarskiej gwiazdy z czasów PRL. Aktorka odeszła z tego świata w listopadzie 2018 roku. Ta informacja wzbudziła powszechną sensację.

Irena Dziedzic spoczęła z dala od metropolii i fleszy. Od lat to planowała

Pogrzeb dziennikarki znanej z prowadzenia przed laty programu "Tele-Echo" odbył się 14 stycznia w Laskach. Z racji niespodziewanej informacji media zaczęły spekulować o przyczynach tak późnego pogrzebu prezenterki. Inna sprawa to fakt, że będąca już po 90-tce Irena Dziedzic przygotowywała się na swoją śmierć. Legenda TVP, jak wynika z informacji podanych przez "Super Express" wykupiła swoją część kwatery pod grób. – Nie była związana z Laskami. Dwa lata temu przyjechała i wykupiła sobie miejsce na cmentarzu – powiedział dziennikowi jeden z miejscowych duchownych. To potwierdzałoby, że Irena Dziedzic od dłuższego czasu spodziewała się śmierci. Obecnie jej kulisy badają służby prokuratorskie. To standardowa procedura w przypadku braku świadków śmierci. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM: Wybranie miejsca, z którym Dziedzic nie była związana było dla wielu niezrozumiałe. Tabloid donosi dziś, że wybór dziennikarki nie był zupełnie przypadkowy. Czytamy np., że na skromnym, podwarszawskim cmentarzu został pochowany Antoni Słonimski - "nauczyciel" i mentor dziennikarski nie tylko Ireny Dziedzic, ale Ryszarda Kapuścińskiego. A więc wybitnych osobistości mediów, które edukowały kolejne pokolenia reporterów i dziennikarzy. Nekropolia charakteryzuje się brakiem... klasycznych grobów. Czytamy, że są tam "jedynie tablice i kamienie ułożone wokół".ZOBACZ TAKŻE:
  1. Przygnębiający widok na pogrzebie Ireny Dziedzic. Okrutny los zmarłej ikony dziennikarstwa
  2. Wstrząsające informacje. Oto, co przez 2 miesiące działo się z ciałem Ireny Dziedzic
  3. Edytę i Czarka Pazurów dzieli 26 lat! Kim jest żona słynnego aktora?
  4. Ilona Felicjańska oskarża byłego męża o swoje uzależnienie! „Przemoc psychiczna i…”
  5. Irena Dziedzic nie żyje już OD DAWNA. Nikt o tym nie wiedział, co za koszmar
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News