Irena Dziedzic pogrzeb
.
Maria Wieczorek - 13 Stycznia 2020

Wyszło na jaw, co działo się z Ireną Dziedzic po śmierci. Wyjątkowo smutne informacje

Irena Dziedzic przez wielu uważana jest do dziś za ikonę polskiego dziennikarstwa. Gwiazda zmarła jednak samotnie pod koniec 2018 roku, opuszczona przez rodzinę, z którą nie utrzymywała kontaktu. To, co działo się po jej śmierci, okazuje się jeszcze bardziej przykre.

Irena Dziedzic zmarła 5 listopada 2018 roku w Warszawie w wieku 93 lat. Dziennikarkę w emocjonalny sposób żegnały wówczas całe pokolenia sympatyków, pamiętających jej wkład w rozwój krajowych mediów. Niestety okoliczności jej odejścia okazały się naprawdę przykre.

Pogoda podejrzanie się zmieniłaZobaczył na niebie podejrzane kropki. Kiedy zrozumiał, czym są, natychmiast zaczął uciekaćCzytaj dalej

Irena Dziedzic zmarła w osamotnieniu

Chociaż bowiem zmarła na początku listopada, pochowano ją dopiero 14 stycznia 2019 roku na cmentarzu leśnym w Laskach. Dlaczego sprawa trwała tak długo? Przede wszystkim z powodu podejścia rodziny Dziedzic do kwestii organizacji jej pogrzebu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ZwierzętaPrzyjaciel psa odchodził, musieli się pożegnać. Reakcja psa złamie każde serceCzytaj dalej

Przez kilka tygodni prokuratura próbowała odnaleźć bliskich dziennikarki, którzy mogliby zorganizować ostatnie pożegnanie. Gdy ostatecznie udało się do nich dotrzeć, nie chcieli w żaden sposób angażować się w sprawę. Ostatecznie kwestią pogrzebu Dziedzic zajął się więc biznesmen Bogdan B., który nie chciał ujawniać swoich personaliów.

Pogrzeb dziennikarki zorganizował biznesmen Bogdan B.

Dlaczego akurat mężczyzna zaangażował się w organizację uroczystości? Od 2012 roku łączyła go z dziennikarką odwrócona hipoteka. Strony podjęły decyzję, że biznesmen będzie wypłacał dziennikarce co miesiąc kilka tysięcy złotych na życie i godne utrzymanie. W zamian miał przejąć jej dom po śmierci.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie uwierzycie, kim jest żona Jurka Owsiaka. Jego przeciwnicy dostaną zawału
2. Fatalne wiadomości TVP z samego rana. Zaginął polityk, w rzece znaleziono wrak jego auta

Ostatecznie to właśnie pan Bogdan podjął się więc organizacji pogrzebu Ireny Dziedzic, widząc opieszałość, jaką wykazywała się jej rodzina, z którą od lat nie utrzymywała kontaktu. Mężczyzna nie chciał ujawniać swoich danych przed mediami. Jak sam stwierdził, nie potrzebował związanego z tą przykrą sprawą rozgłosu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pacjent wyskoczył z pędzącej karetki. Tragedia na jednej z polskich dróg
  2. Żona Kamila Glika jest jedną z najpiękniejszych Polek. Jej zdjęcia powalają internautów (FOTO)
  3. Zdrowe dziecko położyło się spać we własnym łóżku. Po 2 godzinach było martwe, przyczyna odebrała mowę lekarzom
  4. Karol Strasburger wyjawił smutną prawdę o zmarłej żonie. Jego 37 lat młodsza partnerka nie była zadowolona
  5. Kasjerka odezwała się w bezczelny sposób do emerytki. Reakcja seniorki jest mistrzowska, klientów zamurowało

Włosy, które będą najmodniejsze w 2020Najlepsze fryzury 2020, każda kobieta będzie je nosić. Faceci nie oderwą wzrokuCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News