Wielka gwiazda takich hitów jak "Wojna domowa" nie ma nawet nagrobka. Serce się kraja na widok grobu Ireny Dziedzic

Wielka gwiazda takich hitów jak "Wojna domowa" nie ma nawet nagrobka. Serce się kraja na widok grobu Ireny Dziedzic

Irena Dziedzic odeszła rok temu w tajemniczych okolicznościach. Kobieta nigdy nie zdecydowała się na założenie rodziny. Była samotna, pochówek zorganizowano dopiero dwa miesiące po jej śmierci.

Irena Dziedzic zmarła w 2018 roku. Okoliczności odejścia dziennikarki nie są jasne. Kilka tygodni czekała na pochówek. Ulubienica widzów, znana m. in z serialu "Wojna Domowa" umarła samotna. Nie doczekała się nawet nagrobka. 

Irena Dziedzic zmarła rok temu. Do tej pory nie wyjaśniono przyczyn jej zgonu

Niedawno minął rok od śmierci Ireny Dziedzic. Dziennikarka i prezenterka zmarła 5 listopada 2018 roku. Okoliczności jej śmierci do tej pory nie zostały wyjaśnione. Jej ciało leżało w kostnicy ponad dwa miesiące. Dopiero po kilku tygodniach odbył się pogrzeb na cmentarzu w podwarszawskich Laskach. Gwiazda była samotna, nie miała nikogo, kto zapewniłby jej godny pochówek.

Widok jej grobu rozdziera serca. Jest zarośnięty i widać, że nikt nie odwiedza go regularnie. Kobieta nie doczekała się nawet nagrobka. Przy jej mogile stoi tylko metalowy krzyż z tabliczką imienną, która przymocowana jest do niego drutem. O jej miejsce pochówku troszczą się zakonnice.

- Staramy się dbać o każde miejsce, gdzie jest pochowany człowiek, bo większości grobów nikt nie odwiedza. Kwiaty kupujemy z datków ofiarnych. Znicze pali najczęściej młodzież z wycieczek szkolnych - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem" jedna z zakonnic ze Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Służebnic Króla.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Irena Dziedzic miała ogromne długi

Okoliczności śmierci Ireny Dziedzic wciąż nie zostały wyjaśnione. Kobieta miała ogromne długi, ponad 700 tysięcy złotych. Po jej zgonie prokuratura wszczęła śledztwo. Sugerowano, że mogło do niego dojść z udziałem osób trzecich.

Dzisiaj grzeje: 1. Na pogrzeb Anny Jantar przyszło aż 40 tysięcy Polaków. To, jak wygląda jej grób dziś jest nie do uwierzenia
2. 21 lat młodszą dziewczynę trzyma na smyczy, jedzenie wrzuca jej do miski. Rodzina nie potrafi jej pomóc

Śledztwo zostało jednak umorzone. Badania toksykologiczne oraz wywiad środowiskowy nie potwierdziły podejrzeń prokuratury. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl w sobotę przeżyje szturm. Sieciówka rzuci prawdziwy HIT
  2. Na weselu sześciu policjantów otoczyło nagle pana młodego. Goście nie mogli uwierzyć w to, co się stało później
  3. Pod domem Jarosława Kaczyńskiego pilnie interweniowała policja. Nieznany mężczyzna miał w głowie nóż
  4. Wyciągnęła dziecko z wózka, wysoko uniosła i rzuciła o asfalt. Ale dopiero potem zrobiła najgorszą rzecz
  5. Twój pies dziwnie się zachowuje, ale nie wiesz o co mu chodzi? Oto 12 rzeczy, które musisz wiedzieć, żeby go zrozumieć

źródło: Super Express

Następny artykuł