Joanna F., pochodząca z Polski mieszkanka Cheltenham w Wielkiej Brytanii, została napadnięta i dotkliwie pobita przez swojego byłego partnera, Sadeka A. 

Jak donosi lokalna prasa, Polka i Muzułmanin spotykali się przez ostatnie kilka lat. Gdy w 2013 roku ich związek się rozpadł, mężczyzna nie mógł tego zaakceptować i wielokrotnie miał nachodzić Joannę F. Podczas jednej z czerwcowych nocy 2014 roku Polka wracała z pracy drogą, która prowadziła obok restauracji byłego partnera. Gdy Sadek A. ją zauważył, wybiegł za nią na ulicę i próbował zmusić do pójścia z nim do jego domu. W wyniku bójki jaka wywiązała się między obydwojgiem, Polka trafiła do szpitala ze zmasakrowaną twarzą, poważnymi obrażeniami klatki piersiowej oraz kolan.

Gdy sprawa trafiła do sądu, mężczyzna bronił się mówiąc, że to Joanna F. przyszła do niego, napadła go i wybiła mu dwa zęby. Wyrok w sprawie ma zapaść w lutym tego roku. Do tego czasu oskarżony mężczyzna będzie przebywał na wolności.

źródło: polishexpress.co.uk

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.