Chcesz najnowszego iPhone'a? Stało się coś niebywałego

Chcesz najnowszego iPhone'a? Stało się coś niebywałego Źródło: Fot. Pixabay

IPhone, szczególnie ten najnowszej generacji to marzenie wielu osób. Mało kto może sobie pozwolić jednak na zakup takiego sprzętu z uwagi na jego cenę. Stało się jednak coś, w co ciężko uwierzyć.

Najnowszy iPhone został zaprezentowany na wrześniowej konferencji. Firma Apple przedstawiła światu iPhone'a Xs i iPhone'a Xs Max. Jest to następca iPhone'a X.

IPhone najnowszej generacji. Apple wprowadziła wszystkich w zdumienie

Za najdroższą wersję iPhone'a Xs (512 GB) trzeba zapłacić 6 719 złotych. Natomiast za iPhone'a Xs Max (512 GB) 7 219 zł. Bądź co bądź nie są to kwoty małe. Niewielu jest bowiem Polaków, którzy mogą wyciągnąć tyle pieniędzy z kieszeni, by kupić taki gadżet. Dlatego też jeśli klient płaci, to klient wymaga. Tymczasem stało się coś, czego nie przewidział nikt. Czyżbyśmy mieli do czynienia z kompromitacją firmy Apple? Czytając komentarzy użytkowników, którzy zdążyli już nabyć iPhone'a najnowszej generacji - wiele na to wskazuje.

Użytkownicy wściekli

Donoszą oni o wielkich kłopotach z łącznością. Chodzi o pogorszenie mocy sygnału telefonii komórkowej i trudności z łączeniem oraz szybkością transferu danych dotyczących sieci Wi-Fi. Grupy dyskusyjne związane z pomocą firmy Apple, Reddita oraz Mac Rumors są wręcz zasypywane kolejnymi doniesieniami o problemach.

Trwa już sprzedaż w Polsce

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ W Polsce nowe Iphone'y są dostępne do sprzedaży od 28 września. W związku z powyższym wielu ekspertów odradza zakup Iphone'a najnowszej generacji. Szczególnie biorąc pod uwagę jego cenę. Dlatego polecają oni wybrać jeden z poprzednich, sprawdzonych modeli. Których cena cały czas spada z uwagi na najnowszą premierę. Klienci są wściekli. Za tak duże pieniądze oczekiwali odjazdowego gadżetu. Tymczasem, jak wynika z wpisów na forach muszą się oni mierzyć z piętrzącymi się problemami, których Apple nie rozwiązała przed premierą.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Genialne! TVN upokorzyło TVP w najśmieszniejszy z możliwych sposobów
  2. Polacy w Wielkiej Brytanii przeżywają koszmar. Podjęto ostateczną decyzję
  3. 12-letnia Emilka wyszła na scenę Mam Talent. Kiedy zaczęła, jurorów zamurowało a publiczność oniemiała
Źródło: onet.pl, pcworld.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News