Meghan Markle robi nieprawdopodobną karierę w mediach. Oprócz kontrowersji wywołanych kłótniami z rodziną, księżna Sussex co jakiś czas staje się tematem tabloidowych artykułów. Za sprawą jednego z dygnitarzy dworu, wyciekło teraz do sieci jej prywatne zdjęcie.

Meghan Markle odbyła niezwykle intensywną podróż do Australii, gdzie wraz z mężem odbyła szereg oficjalnych spotkań. Występowała, mówiąc o wzajemnej współpracy, a pięknej Amerykance towarzyszyły krok w krok obiektywy fotoreporterów. Za sprawą jednego z gospodarzy, którego odwiedzili podczas wizyty w Australii, wyciekło do sieci prywatne zdjęcie pary.

Meghan Markle znów w centrum zainteresowania mediów. Kto udostępnił jej prywatne zdjęcie?

Jeden z gospodarzy, który zaprosił piękną księżną wraz z mężem do swojego domu, otrzymał od pary uroczy prezent. Otóż postanowili podarować mu swoje zdjęcie w pięknej ramce. Tam królewskie małżeństwo czule się obejmuje, uśmiechając się. Na fotografii jednak nie widać ciążowego brzuszka pięknej Meghan, stąd wielu przypuszcza, że zdjęcie musiało zostać zrobione jakiś czas temu.

Obdarowany postanowił się pochwalić na Twitterze uroczą pamiątką. Fani natychmiast zaczęli komentować serdeczny gest księżnej. Wielu przyznało, że za sprawą pięknej Amerykanki, na brytyjskim dworze pojawiło się wiele innowacji.

– Piękne zdjęcie – napisał jeden z internautów.

– Uroczy gest – pojawiło się w komentarzu.

Okazuje się, że to samo zdjęcie pojawiło się w gabinecie królowej Elżbiety. Babcia Harry’ego każdego dnia może więc obserwować uroczą parę. Wielokrotnie, fotoreporterzy uchwycili Elżbietę II podczas rozmów z gośćmi, a w tle mogliśmy oglądać właśnie piękną Meghan wtuloną w księcia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Anna Przybylska też musiała przez to przejść. Bolesne sekrety gwiazd

Meghan na zdjęciach

Kilka dni temu w sieci pojawiło się zdjęcie księżnej Sussex, która pozowała z ciążowym brzuszkiem w lesie, podczas spaceru z mężem. Prawdopodobnie to właśnie Harry uchwycił swoją żonę, a zdjęcie natychmiast obiegło całą sieć.

Burza wokół księżnej nie dotyczy tylko zdjęć, które pojawiają się w Internecie. Okazuje się, że także doniesienia o konflikcie z jej rodziną i królewskim dworem wpływają na jej wizerunek dość drastycznie. Pomimo licznych doniesień, zdaje się, że związek młodej pary jest bardzo szczęśliwy i zgodny.

Meghan Markle
Twitter/ Dani Trin

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Księżna Kate przyćmiła Meghan! Poruszająca wiadomość obiegła media
  2. Księżna Kate będzie wściekła, Meghan Markle świętuje. Oto co zrobiła Elżbieta II
  3. Diana nigdy mu tego nie wybaczyła. W gabinecie Karola dokonała okropnego odkrycia
  4. Znaki zodiaku, które są wspaniałymi partnerkami
  5. Zamykają je żywcem w “grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy

Meghan Markle przeżywa dramat! Bezlitosne ataki nie ustają

ŹRÓDŁOjastrzabpost.pl

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl