Kołobrzeg_-_straż_miejska
Wiadomości Pikio - 9 Maja 2015

Interwencja Straży Miejskiej z perspektywy strażników (video)

W sieci coraz większą popularność zdobywa nagranie z interwencji szczecińskiej Straży Miejskiej, która zatrzymała awanturującego się i demolującego uliczne kosze na śmieci młodego mężczyznę.

Szczecińska SM została wezwana w sprawie awanturującej się i demolującej uliczne kosze na śmieci młodzieży. Gdy młodzi wandale zauważyli samochód Straży Miejskiej, zaczęli uciekać jednak strażnikom udało się schwytać jednego z nich. Na nagraniu widać jak młody mężczyzna zachowuje się agresywnie, używa wulgaryzmów pod adresem strażników i próbuje wybić szybę w samochodzie. Nagranie zostało udostępnione w sieci na dowód tego, że strażnicy miejscy nie zawsze są tymi "złymi". [embed]https://www.youtube.com/watch?v=bhPt4yoEe6s[/embed] Jak się później okazało - młody mężczyzna był poszukiwany w sprawie ucieczki z zakładu poprawczego. Zatrzymany przez SM został przekazany patrolowi policji.

bh, źródło: youtube/temat.net
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News