Kuba Wojewódzki w ostatnim odcinku swojego programu, w którym gościł kabareciarzy z Ani Mru Mru postanowił zaatakować autorów satyrycznej strony Make Life Harder. Stwierdził że ich żarty są jak po przedawkowaniu stoperanu. Michał Wójcik z Ani Mru Mru wtórował Wojewódzkiemu, iż do niego takie żarty w ogóle nie trafiają, są na siłę, ale podobają się jego nastoletniej córce.

Autorzy Make Life Harder opublikowali na swoim profilu na facebooku mocną ripostę, kpiąc przy okazji z ery telewizji. „Sytuacja, w której czterech sparciałych, 50-letnich leśnych dziadków w telewizji (telewizja to jest to duże, czarne pudło w domu waszych rodziców) śmieje się z Internetu, wydaje nam się tak nierealna, że nie możemy sobie darować.”

I przeszli do ataku na „szołmena” TVNu

„Zaczęło się od tego, że Wojewódzki stwierdził, że prezentujemy taki poziom, jakbyśmy przedawkowali stoperan, a potem udawał, że robi kupę. Czyli jak zawsze zaczął z wysokiego C, a potem było już tylko lepiej. Każdy z uczestników po kolei zabierał głos i mówił, jak bardzo nie bawi go humor spod znaku Abstrachuje.TV, Niekryty Krytyk czy Make Life Harder. Panowie, mamy dla was złą wiadomość. Może my was nie bawimy, ale wy nas bawicie okrutnie. My i całe nasze pokolenie od lat mamy z was taką bekę, że czasem jest nam wręcz was szkoda. Jesteście żartem doskonałym.”

Zarzucili Wojewódzkiemu, iż ten udaje głos młodego pokolenia, kpili że taka satyra trafia tylko dziadków oraz, że nie rozumieją internetu, który w końcu pozbawi ich pracy.

Jak dla nas możecie dalej odpierdalać manianę na Mazurskiej Nocy Kabaretowej i bawić do łez naszych dziadków. Możecie opowiadać dowcipy o policjantach w domu seniora w Zawierciu, a Pan Kuba może się dalej ubierać w Zara Kids i udawać, że jest głosem młodego pokolenia. Mamy to w dupie. Ale pogódźcie się z tym, że świat poszedł naprzód, poczucie humoru się zmieniło i Internet to nie jest już piaskownica, w której dzieci lepią babki z gówna. Internet to jest coś takiego, co już niedługo zabierze wam pracę, wyniesie na strych, a jak będzie miało ochotę, to jeszcze po drodze przyliże się z waszymi żonami. Tak że róbcie zapasy Biovitalu, idziemy po was.

Polub Pikio.pl, aby być na bieżąco

ds, źródło: facebook.com
obrazek: youtube.com

...

Zobacz również