Do sieci wyciekły zdjęcia, na których prezentuje się Angelina Jolie bez retuszu komputerowego. Aktorka bardzo przeżyła rozstanie z Bradem Pittem i teraz jest nie do poznania.

Obróbka fotografii w dzisiejszych czasach to podstawa dobrego zdjęcia. Najczęściej taka obróbka stosowana jest do zdjęć celebrytow, którzy mają być „idealni”. Wtedy jak za machnięciem czarodziejskiej różdżki stają się piękni, proporcjonalni i idealnie umalowani.

ZOBACZ TAKŻE: Na jaw wychodzą szokujące informacje o seksie Brada i Angeliny Jolie. „12 lat piekła”

To wina Pitta?

W przypadku Angeliny Jolie było trochę inaczej. W sieci pojawiło się dużo zdjęć, na których aktorka nie wyglądała najlepiej. Wychudzone dłonie, zapadnięte policzki i wystające kości wprawiały jej fanów w osłupienie. Czy to rozstanie z Bradem Pittem tak bardzo wstrząsnęło Jolie?

ZOBACZ TAKŻE: Chciała wyglądać jak Angelina Jolie. Teraz przypomina… POTWORA

Okazuje się, że sytuacja wygląda zupełnie inaczej. To gazety i portale internetowe zaczęły obrabiać zdjęcia Jolie w taki sposób, aby wyglądała gorzej. Tak naprawdę aktorka odżyła po rozstaniu z Pittem, jest teraz rozpromieniona, uśmiechnięta i wygląda pięknie! Widocznie jest zadowolona z zakończenia toksycznego związku.

Zobaczcie, jak wygląda Jolie bez retuszu!

...

Zobacz również

kozaczek.pl

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2017 roku [ZOBACZ!]

Te gwiazdy pochodzą z dobrych domów! [ZDJĘCIA]