Już od dawna widać jakie przywiązanie do Polski ma najsilniejszy z naszych rodaków. Pokazał to na wpisie w portalu społecznościowym. 

Mariusz Pudzianowski podczas sobotniego Święta Niepodległości zamieścił na Instagramie zdjęcie. Siedzi na nim na tle biało- czerwonej, polskiej flagi z orłem w środku. Napis Pudziana zamieszczony pod zdjęciem głosi: Polska świętuje 99. rocznicę odzyskania niepodległości-pamiętamy POLSKA GÓRĄ!!!!!. 

Wpis zrobił już w sieci dużą karierę. Fani zawodnika MMA chwalą go w licznych komentarzach za patriotyczną postawę. Jeden z internautów wrzucił następujący wpis: Klasa gość szacun. Inny dodał: Mariusz szacun za poglądy i formę w tym wieku!!

40-letni Mariusz Pudzianowski urodził się w Białej Rawskiej. Zdobył pięciokrotnie tytuł mistrza świata Strongman, sześciokrotnie tytuł mistrza Europy i ośmiokrotnie był najlepszy w krajowych zawodach strongmanów. Po zakończeniu kariery jako strongman i po tym jak uzyskał tytuł Najsilniejszego Człowieka Świata postanowił poszukać nowych wyznań sportowych. W 2009 roku przeszedł do mieszanych sztuk walki MMA. Od tego czasu stoczył siedemnaście walk. Wygrał dwanaście z nich, a przegrał tylko pięć.

Oprócz walk w MMA Pudzian udziela się także jako juror programu  Polsatu „The Brain. Genialny umysł”.

Ta piękna dziewczyna jest córką polskiej gwiazdy sportu - której? Nie zgadniesz!

Selfie od tyłu? Oto najseksowniejsze belfie gwiazd [ZOBACZ!]

Źródło: wsedno24.pl

...

Zobacz również