Internet oszalał! Wspaniałe i mądre słowa Stocha o życiu

Internet oszalał! Wspaniałe i mądre słowa Stocha o życiu Źródło:

Internet oszalał! Po wygranej Kamila Stocha w Turnieju Czterech Skoczni Polska oniemiała z zachwytu. Skoczek trafił do elitarnego klubu najlepszych sportowców. Jego mądre słowa o życiu miażdżą.

Kamil Stoch zachwyca nie tylko na skoczni. Jego słowa budzą podobny podziw. Po tylu zwycięstwach w tym sezonie postanowił zdradzić swój sposób na wygraną. Dzieli się mądrymi słowami. ZOBACZ TAKŻE: HIT! Reakcja Stocha po zwycięstwie rozbraja. Uważaj, bo się zadławisz!

Internet oszalał!

Skoczek cały czas podkreśla, że jego triumf to zasługa trenerów, całej grupy oraz jego najbliższych. Sportowiec często w wywiadach przywołuje swoją żonę, której ponoć zawdzięcza swój sukces. Pozostaje bardzo skromny. Nadal stawia przed sobą nowe cele, które pragnie konsekwentnie realizować. - Czym człowiek starszy, tym mądrzejszy. Chcę wygrywać, po to trenuję, nie jadę jednak z taką myślą na każde zawody. Tak jest lepiej - powiedział w jednym z wywiadów w Bischofshofen ZOBACZ TAKŻE: N-I-E-S-A-M-O-W-I-T-E! O tym co zrobiła żona Stocha mówią już wszyscy Stoch ciągle podkreśla, że nie chce wygrywać, woli oddawać dobre skoki. Być może to jest właśnie sposób na zwycięstwo. źródło: rp.pl Następny artykuł