Marian Kowalski, były kandydat na prezydenta i były członek Ruchu Narodowego starł się z portalem gazeta.pl o wystrój swojego mieszkania. Chodzi o fototapetę z książek w jego domu.

Na stronie Gazety.pl wydawanej przez Agorę czytamy:

”Silny człowiek na trudne czasy”, czyli Marian Kowalski, choć nie wygrał wyborów prezydenckich, kontynuuje swoją zawodową karierę jako trener personalny. Na swoim oficjalnym profilu umieścił wczoraj zdjęcie, do którego pozuje u siebie w domu i zachęca do kupna koszulki. Jednak to nie ona przykuwa uwagę najbardziej, a tapeta, na której tle pozuje – temat szybko podchwycili internauci. Wkrótce do tekstu odniósł się sam Kowalski.

fot. facebook.com/mariankowalski

fot. facebook.com/mariankowalski

Kowalski opublikował wkrótce kolejną fotografię, tym razem na tle swojej skromnej kolekcji książek. Zapowiedział, że ma też kolejny materiał dla Gazety Wyborczej, który ujawni jutro.

Wobec zainteresowania wyposażeniem mojego mieszkania jutro pokażę Wam coś naprawdę sensacyjnego. Coś czego nikt z Was nie ma, nigdy nie widział i nawet nie przypuszcza, że coś takiego istnieje. Wyborcza baczność!!!

fot. facebook.com/mariankowalski
fot. facebook.com/mariankowalski

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:


bh

Zobacz również

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.