Internet huczy. Upojne chwile Clintona z nową kochanką. Sprawdziliśmy czy to prawda

Internet huczy. Upojne chwile Clintona z nową kochanką. Sprawdziliśmy czy to prawda Źródło:

Internet huczy na temat nowego romansu Billa Clintona. Znany z rozwiązłości seksualnej były prezydent USA znowu był pod ostrzałem. Jednakże, według naszych ustaleń internauci się mylą, a fotografia nie przedstawia Billa Clintona. 

Były prezydent USA wielokrotnie zdradzał swoją żonę, a upojne chwile przeżywał nawet w Białym Domu. Środowiska feministyczne wielokrotnie krytykowały Hillary za trwanie przy niewiernym mężu. Ta jednak przekonywała, iż najważniejsze są dla niej wartości rodzinne wyniesione z domu, a o kochankach męża doskonale wie. Jak można wyczytać z jej biografii, posiadała nawet na bieżąco aktualizowaną listę kobiet, z którymi sypiał jej mąż.

Nowa fotografia znowu rozpaliła internet. Komentatorzy oburzali się i przekonywali, że to już koniec rodziny Clintonów, której pozycja i tak mocno ucierpiała po klęsce w wyborach prezydenckich. Problem polega na tym, że zdjęcie obiegające sieć nie jest autentyczne.

Autorką fotografii jest Alison Jackson, która specjalizuje się w realizacji zdjęć przedstawiających sobowtórów znanych osobistości z życia Stanów Zjednoczonych.

bill-clinton4

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News