Przez sieć przeszło prawdziwe trzęsienie ziemi. Na jednej z facebookowych grup pewna matka ze umieściła, według wielu, kontrowersyjne zdjęcie. Dla niektórych internautów było ono prawdziwym szokiem.

Francie spodziewała się drugiego dziecka. Pewnego dnia poczuła, że już rodzi. Poród miał odbyć się w domu, więc poprosiła męża, aby zawiadomił pogotowie o sytuacji. Kobieta urodziła, zanim medycy przybyli na miejsce. Kiedy noworodek znajdował się na rękach swojej mamy, a jego pępowina wciąż je z nią łączyła, ojciec zrobił zdjęcie całej sceny.

Amerykanka postanowiła podzielić się zdjęciem na zamkniętej grupie na Facebooku, a całość opatrzyła opisem: „Moje serce podpowiadało mi, że powinnam podzielić się tym zdjęciem z innymi. Wierzę, że dam w ten sposób siłę innym matkom.”.

Doprowadziło to do prawdziwej burzy. Francie spotkała się z mocną krytyką. Jedna z przewrażliwionych osób nawet zgłosiła zdjęcie do administratorów serwisu, doprowadzając do jego usunięcia.

– Może to wszystkich zdziwi ale są też dorosłe kobiety, które nie są matkami, a Facebook który był kiedyś świetnym komunikatorem, gdzie wrzucało się zdjęcia z dobrych imprez stał się jakimś cholernym albumem wielorodzinnym. I do tego te kobiety wystawiają swoje waginy, sutki i pępowiny no masakra. Jeśli uważacie to za cud narodzin to pewnie tak jest ALE TYLKO DLA WAS!! Dla innych to żaden cud, tylko krew i flaki i ludzie mają prawo nie chcieć tego oglądać, kropka! [pisownia oryginalna] – pisze jeden z oburzonych internautów.

fot. screenshot/Facebook

źródło: mamadu.pl

...

Zobacz również

Okrzyknęli ją najpiękniejszą matką świata! Ta dziewczyna rozpala wyobraźnię internautów