Specyficzne poczucie humoru jest wizytówką internetu. Obiektem szykan są spontaniczne ludzkie reakcje, emocje, często płacz. To właśnie łzy najbardziej mobilizują internautów. Niedawna audycja TVP jest tego dowodem. 

„Rodzina wie lepiej” to teleturniej nadawany przez Telewizję Polską. Występują w nim 5-osobowe drużyny, złożone z członków jednej rodziny. Jeden z uczestniczących w zabawie odpowiada na pytania, podczas gdy reszta jego krewnych stoi za szybą i nie słyszy zadawanych pytań ani odpowiedzi na nie. Następnie odgadują, czy członek ich zespołu odpowiedział poprawnie.

W finale teleturnieju wystąpiła rodzina z Kielc. W decydującej fazie walki o wysoką nagrodę pieniężną postanowiła wybrać opcję „ubezpieczenie”. Jest to przypadek, w którym to ukryta część rodziny odpowiada. Wtedy stało się to, o czym mówią wszyscy internauci. Jedna z kobiet wpadła w strach przed stratą pieniędzy i zaczęła płakać. Do tego doszedł pesymizm, którego trudno było nie wyczuć w jej słowach. Pytanie było trudne, a stawka wysoka, więc nie dziwota, że kobieta uroniła łzę, a chodziło o miejsce narodzin Anny German.

– Jezus Maryja, stracimy wszystko, przecież człowiek powinien wiedzieć takie rzeczy. Mówcie gdzie […]. Nie wiem, źle to wyszło – mówiła kobieta.

Ostatecznie kielczanie wybrali dobrą odpowiedź i wyszli ze studia z dodatkowymi 22 tysiącami na koncie. Gwiazda polskiej estrady okresu PRL urodziła się w uzbeckim Urgenczu i właśnie ta odpowiedź dała im zwycięstwo. Odcinek się skończył, ale internetowa kariera jednej z triumfujących w nim kobiet dopiero się rozkręca.

https://www.youtube.com/watch?v=OEDlSvhfN0A

źródło: natema.pl

Podarte spodnie Prokopa, buty Ziemca i u*** stół Durczoka - największe wpadki w polskiej telewizji [ZOBACZ!]

...

Zobacz również