Miliony Polaków odciętych od internetu i zasięgu w telefonie. Awaria dużej sieci komórkowej zaskoczyła wielu

Miliony Polaków odciętych od internetu i zasięgu w telefonie. Awaria dużej sieci komórkowej zaskoczyła wielu Źródło: Pikio.pl

Internet oraz połączenia komórkowe w wyniku poważnej awarii stały się niemożliwe do wykonania dla klientów dużej firmy komunikacyjnej. Biuro prasowe potwierdziło, że działają nad rozwiązaniem problemu i przekazało wskazówki co do podjęcia przez ich klientów możliwych kroków. Prowadzone działania mają na celu jak najszybsze przywrócenie możliwości korzystania z internetu przez użytkowników.

Internet zniknął z telefonów komórkowych milionów Polaków. Spora część osób nie może również korzystać z wykonywania połączeń komórkowych czy wysyłać SMS-y. Awaria objęła ogromną ilość ludzi na terenie całego kraju.

Klienci T-Mobile odcięci od internetu

Klienci T-Mobile muszą zmierzyć się z poważną awarią. W komunikacie wydanym przez firmę przekazano, że problem został zidentyfikowany i obecnie trwają prace nad jego rozwiązaniem. Wielu mogło być zaskoczonym, iż korzystanie z internetu jest utrudnione lub całkowicie niemożliwe, to kolejny taki przypadek w krótkim czasie kiedy duża sieć ma problemy z zagwarantowaniem swoim klientom świadczonych usług. Według wiadomości udostępnionych przez T-Mobile, problem z połączeniami oraz internetem ma zniknąć w przeciągu 30 minut. W przypadku zaobserwowania u siebie dalszych niedogodności podano propozycję rozwiązania problemu samodzielnie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Problem z połączeniami oraz internetem zaskoczył wielu Polaków

W momencie wyszukanie czegoś w internecie czy zadzwonienie do drugiej osoby stało się niemożliwe, a to wszystko ze względu problemów technicznych jakie pojawiły się T-Mobile. Jeśli po upływie pół godziny problem nadal będzie występował biuro prasowe T-Mobile poleciło swoim użytkownikom zresetować urządzenie, z którego korzystają. Powinno to pomóc i przywrócić normalne funkcjonowanie wszystkich opcji komórki, w tym normalne użytkowanie internetu czy ponowne wyszukiwanie przez telefon zasięgu. Niestety T-Mobile po raz kolejny odnotował poważne problemy techniczne, ostatnia duża awaria miała miejsce całkiem niedawno, gdyż 22 maja. Z podobnymi niedogodnościami spotkali się także mieszkańcy innego kraju.

Dzisiaj grzeje: 1. Powalająca prawda o małżeństwie Grażyny Torbickiej w końcu wyszła na jaw. Tylko najbliżsi wiedzieli

2.Dramatyczne wydarzenia pod Sejmem. Trwa ackja ratunkowa

T-Mobile nie ma ostatnio najlepszej passy

Jak podaje RMF24 podobna awaria miała dotknąć wczoraj klientów giganta telekomunikacyjnego w Ameryce. Korzystający z usług T-Mobile Amerykanie przez kilka godzin pozbawieni zostali dostępu do internetu, także tam praktycznie niemożliwe było wykonanie telefonu lub dostarczenie wiadomość SMS. Nie poinformowano co było powodem tak dużych problemów technicznych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bób towarem luksusowym? Nie uwierzycie, ile kosztuje kilogram, w 2018 roku płaciliśmy o wiele mniej
  2. Absolutny skandal na meczu Ekstraklasy. Kibol wtargnął na murawę i rzucił się na piłkarza
  3. Zobaczyłeś je w wodzie? Każdy natychmiast powinien wyjść na brzeg, konsekwencje mogą być śmiertelnie groźne
  4. Agata Duda nie ma powodów do radości, dostała bezlitośnie szczery list. Padają w nim słowa o rozwodzie, cierpliwość gwiazdora Gogglebox się skończyła
  5. Anna Maria Sieklucka w sukni ślubnej. Gwiazda "365 dni" po ślubie?
  6. Rzecznik rządu zabrał głos. Przed wyborami wrócą obostrzenia?

Źródło: RMF24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News