Wśród internautów z Ameryki Północnej coraz większym zainteresowaniem cieszy się wyzwanie polegające założeniu 100 koszulek. Uczestnicy zabawy nawet nie zdają sobie sprawy z niebezpieczeństw, które na nich czyhają. 

Tegoroczne wakacje obfitowały w coraz nowsze wyzwania. Po podpalaniu się i zasysaniu ust, które kończyło się obfitym siniakiem i potokiem śliny, przyszedł czas na coś nowego. Rosnącą popularnością cieszy się wyzwanie polegające na założeniu na siebie 100 warstw koszulek.

Internauci postanowili ruszyć za tym trendem i w sieci pojawia się coraz więcej nagrań oznaczonych hasłem sto warstw. Trudność wyzwania polega na tym, że z każdą następną koszulką poruszanie staje się trudniejsze.

Jednak to wyzwanie to nie tylko zabawa. Uczestnikom grozi niedokrwienie kończyn, przegrzanie, czy nawet ataki paniki. W filmie poniżej, młoda dziewczyna założyła na siebie 100 koszulek,  jednak po chwili uświadomiła sobie, że nie może ich zdjąć i wpadła w histerie. Ostatecznie pomogła jej koleżanka, do której zadzwoniła. Dziewczyna umieściła film jako przestrogę dla naśladowców.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :

wk źródło:polsatnews.pl

Zobacz również