Dla wielu wakacje się skończyły, także dla polityków. Do działalności wrócił już Janusz Korwnin-Mikke, zaskakując przy okazji swoich sympatyków i internautów. Polityk partii Wolność zapuścił brodę. 

„Witam Państwa po przerwie wakacyjnej, to po mnie pewno widać”, powiedział Janusz Korwin-Mikke na swoim najnowszym nagraniu z Parlamentu Europejskiego, wskazując na mocną opaleniznę. W filmie poruszył sprawę gospodarek Francji i Niemiec, jednak nie to przykuło największą uwagę. Polityk postanowił wrócić do 1992 roku, kiedy jako poseł na Sejm I kadencji przechadzał się po kuluarach właśnie z brodą.

Zarost jest częścią wizerunku JKM-a. Broda lub wąsy towarzyszą mu niezmiennie od lat. Od dłuższego czasu jednakże stawia jedynie na tę drugą stylizację. Gdy internauci zobaczyli, jak wygląda teraz europoseł natychmiast okrzyknęli go „Gandalfem białym”.

Fanom Janusza Korwin-Mikkego bardzo przypadła do gustu zmiana jego wizerunku. Podoba im się biały garnitur, opalenizna i oczywiście biała broda. Komentujący zamieszczony na YouTube film bardzo ciepło wyrażają się o europośle.

– Gandalf Korwin-Mikke masakruje lewaka Saurona i jego czerwonych orków; Świetna zmiana. :) Korwin Biały; Korwin to król, od 11lat nie zmieniam zdania; Dobra ta nowa stylówa. Korwin wygląda jak właściciel plantacji – brzmią niektóre opinie.

...

Zobacz również

fot. YouTube/KORWiN vs UE

Ile aut ma Beata Kempa? Kto by pomyślał! Prześwietlamy sekrety majątkowe polityków