Internauci zachwyceni rodzinnymi zdjęciami Lewandowskich. Czegoś im jednak brakuje

Internauci zachwyceni rodzinnymi zdjęciami Lewandowskich. Czegoś im jednak brakuje

Anna i Robert Lewandowscy bardzo chętnie chwalą się na portalach społecznościowych rodzinnymi fotografiami. Chociaż internauci są nimi najczęściej szczerze zachwyceni, zgodnie zaznaczają, że czegoś im jednak brakuje. Co ciekawe, ten sam szczegół ukrywa także wielu innych polskich i światowych celebrytów.

Zdjęcia Lewandowskich, na których widać, jak spędzają czas ze swoją córeczką, zdobywają tysiące polubień i komentarzy. Jednym z dominujących pytań fanów rodziny jest jednak to dotyczące formy wykonania fotografii.

Czy jest co ukrywać?

Chociaż mała Klara jest jednym z najbardziej popularnych tematów dla portali plotkarskich, żaden internauta wciąż nie widział jej twarzy. Każde zdjęcie, na którym się znajduje, wykonywane jest od tyłu. Anna i Robert Lewandowscy ukrywają córeczkę, jednocześnie... chcąc pokazywać ją na portalach społecznościowych. Według części internautów para sportowców walczy w ten sposób o zachowanie chociaż skrawka swojej prywatności i intymności. Złośliwi twierdzą jednak, że jest to sposób na skuteczny zarobek. Kiedyś Lewandowscy będą przecież mogli pokazać twarz dziecka w jednej z gazet, a ta na pewno za to sowicie zapłaci. Wątpliwe jednak, że akurat motywacja finansowa kieruje Anią i Robertem. Oni przecież na brak pieniędzy nie narzekają. Fot. Instagram Fot. Instagram Fot. Instagram Fot. Instagram Fot. Instagram
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News