Żony polskich sportowców zazwyczaj są naprawdę pięknymi kobietami, które same odnoszą sukcesy także na polu zawodowym. Chociaż najczęściej internauci zachwycają się urodą partnerek piłkarzy, zdecydowanie konkurować z nimi może miłość życia jednego z najlepszych polskich skoczków narciarskich.

Justyna Żyła jest żoną reprezentanta naszego kraju, Piotra Żyły, od 2006 roku. Para wychowuje wspólnie dwójkę dzieci – 10-letniego Jakuba oraz 5-letnią Karolinę. Co ciekawe, kobieta jest kuzynką innego kultowego polskiego skoczka, Adama Małysza.

Chociaż to jej mąż zajmuje się zawodowo profesjonalnym sportem, kobieta także może pochwalić się bardzo szczupłą, zadbaną sylwetką. Internauci zachwycają się więc zdjęciami, które udostępnia chętnie na Instagramie.

Zobaczyć można na nim zarówno samą Żyłę, jak i rodzinne, wakacyjne fotografie. Kobieta bardzo chętnie eksponuje sukcesy swojego męża oraz ich miłość do siebie wzajemnie i do dzieci. Fani skoczka chwalą więc jego partnerkę za skromność, pracowitość, ale także niezwykłą urodę, którą bez wątpienia się odznacza.

Fot. Instagram
Fot. Instagram
Fot. Instagram
Fot. Instagram
Fot. Instagram
Fot. Instagram
Fot. Instagram
Fot. Instagram

Okrzyknęli ją najpiękniejszą matką świata! Ta dziewczyna rozpala wyobraźnię internautów