Ciąża oraz macierzyństwo Natalii Siwiec wywołały ogromne kontrowersje w polskich mediach rozrywkowych. Internauci najpierw podejrzewali, że w rzeczywistości wcale nie urodziła ona własnego dziecka, a wynajęła do tego surogatkę. Teraz za to oskarżają celebrytkę o… narażanie zdrowia i życia malucha.

Macierzyństwo zdaje się naprawdę cieszyć Siwiec, pomimo jej licznych komentarzy dotyczących zmian wysportowanego i jędrnego do tej pory ciała. Chętnie dzieli się więc zdjęciami córeczki na portalach społecznościowych, czym jednak ostatnio oburzyła dużą grupę obserwujących jej profil matek. Jedna z nich zauważyła, że sposób w jaki Siwiec przewozi swoje dziecko może być dla niego bardzo szkodliwy.

– Pani Natalio! Jako młoda mama i lekarka interesuję się tematem wózkowania. Chciałam tylko wspomnieć, iż takie nosidełko powinno być używane tylko i wyłącznie do przewozu dziecka w samochodzie i to nie dłużej niż dwie godziny. Na zakupy czy spacer lepiej wybrać gondolę bądź chustę – napisała internautka pod jednym ze zdjęć, na którym Siwiec pozuje z córką na spacerze.

Inne kobiety zarzucały jej za to, że dziecko w wózku celebrytki jest odwrócone do niej tyłem. Według wielu matek nie powinno tak być, gdyż nie zapewnia to maluchowi odpowiedniego poczucia bezpieczeństwa.

...

Zobacz również

Fot. Instagram/Natalia Siwiec

Jak zmienił się biust Natalii Siwiec? Szokujące przemiany gwiazd